86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Zgjidhjet e Industrisë Jeasnn

Jeasnn profesionalisht ofron zgjidhje për pjesët rezervë të pajisjeve precize me porosi për Ndriçimin, Aksesorët e Biçikletave, Pajisjet e Sigurisë, Pajisjet Elektrike, Pajisjet Mjekësore, Projektorët Inteligjentë.

kategori të produktit

Nëse jeni të ndërprerë në produktet tona, ju lutemi na kontaktoni

PSE ZGJIDHNI JASASN

Specializuar në prodhim OEM / ODM pjesë këmbimi precize hardware 12 vjet

 • 01
  Pajisjet e importuara nga Tajvani dhe Japonia garantojnë saktësinë e saktësisë së produktit prej 0.002 XNUMX mm

  12 vjet përvojë e prodhimit OEM / ODM. 33 grupe CNC Machining Center, 62 grupe CNC Machine torno, 87 grupe Automatike torno, 20 grupe vidë Machine

 • 02
  Ekipi profesional R&D u ofron klientëve zgjidhje të mira të personalizuara.

  Ne kemi Katër Dizenjues me përvojë 20 vjeçare në Dizajn në industrinë e pjesëve rezervë të pajisjeve. Ne mund t'ju japim një zgjidhje më të mirë për idenë tuaj në pjesët metalike. Zgjidhje të dizajnit, përmirësim të procesit, rritje të efikasitetit. Ju thjesht na tregoni idenë tuaj.

 • 03
  Jeasnn i përmbahet në mënyrë rigoroze ISO 9001: 2015 Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë dhe standardit AQL 0.65.

  Sistemet e Menaxhimit të Cilësisë Hardware (Jeasnn) Jiesheng sigurojnë që specifikimet tuaja më të rrepta janë duke u përmbushur dhe në përputhje të plotë me ofrimin standard të inspektimit AQL 0.65 të mallrave.

 • 04
  Jeasnn furnizon produkte me ABB, Mazak, Schneider dhe SIEMENS.

  Jeasnn kaloi me sukses certifikimin ABB, Mazak, Schneider dhe SIEMENS të 500 kompanive më të mira në botë dhe është bërë një furnizues i shkëlqyeshëm për ta në Kinë.

 • 05
  Mostrat gati brenda 30 minutash; MOQ 1-copë

  Nevoja juaj e vetme për të na treguar se çfarë mendoni, ne mund të sigurojmë një shërbim me një ndalesë: Deasign-Vizatimi-Mostrat-Testimi-Konfirmimi-Prodhimi masiv-Dorëzimi i produkteve të gatshme.

KLIENTËT HAPPY

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

CHIRIS BROWNE

Lajme

Prodhues ekskluziv i pjesëve të pajisjeve të fushës së naftës
Prodhues ekskluziv i pjesëve të pajisjeve të fushës së naftës

We offer customized metal parts(Mud Pump parts, Mud Pump Valve, Mud Pump::Lexo më shumë

Eksplorimi i shërbimit të përpunimit JeaSnn CNC dhe produkteve metalike.
Eksplorimi i shërbimit të përpunimit JeaSnn CNC dhe produkteve metalike.

JeaSnn CNC Manufacturing Tour: Exploring CNC machining and Metal Pr::Lexo më shumë

Boshte precize çeliku inox për zonën e mjekësisë dhe robotëve
Boshte precize çeliku inox për zonën e mjekësisë dhe robotëve

Seritë e boshteve me precizion me porosi të boshteve prej çeliku inox. 
They are ideal su::Lexo më shumë

PARTNERËT tANË

Jeasnn nuk janë partneri juaj i vetëm, por ne do të jemi partneri juaj më i mirë.

kthim