Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]

ka një hulumtim dhe teknike të zhvillimit ekip me përvojë të projektimit!

Ne përmbahet "prestigj përpiqet për mbijetesën, cilësisë përpiqet për zhvillimin e" idea.Based në parimin e bashkëpunimit, ndihmës së ndërsjellë dhe simbiotike, shërbim, ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të krijuar një të ardhme të mirë.

One-Stop Services, Jiesheng Hardware është zgjedhja juaj e duhur.

 • 1.We kanë qenë duke punuar në jo-standard, saktësi të lartë, vështirësi të lartë pjesëve të këmbimit që nga 2001
 • 2.We mund të ofrojë të projektimit zgjidhje, përmirësimin e procesit, rritjen e efikasitetit ju vetëm le të na tregoni idenë tuaj, atëherë ne mund të ofrojmë :. Design - Vizatime - Mostrat - Testing - Konfirmimi - prodhim në masë - Delivery
 • kontrollit 3.QC: IQC - IPQC - OQC
 • 4.We kemi inxhinierë profesionistë dhe të shitjes të cilët ofrojnë shërbim 24-orëshe.
Dërgo QUICK

PUNA JONË NGA KATEGORIA

 • klientit tonë

  klientit tonë

 • klientit tonë

  klientit tonë

 • fabrikë

  fabrikë

 • ekip

  ekip

kategori të produktit

Nëse jeni të intersted në produktet tona, ju lutem na kontaktoni

 • Përbërësit e ndriçimit
  Përbërësit e ndriçimit
  Përbërësit e ndriçimit

  Lorem ipsum pikëllim ulem Amet conse ctetur adipisicing elit.

  shiko të gjitha
 • Bicycle accessories
  Bicycle accessories
  Bicycle accessories

  Lorem ipsum pikëllim ulem Amet conse ctetur adipisicing elit.

  shiko të gjitha
 • CNC Milling Machining Parts
  CNC Milling Machining Parts
  CNC Milling Machining Parts

  Lorem ipsum pikëllim ulem Amet conse ctetur adipisicing elit.

  shiko të gjitha
 • CNC Turning Machining Parts
  CNC Turning Machining Parts
  CNC Turning Machining Parts

  Lorem ipsum pikëllim ulem Amet conse ctetur adipisicing elit.

  shiko të gjitha

Pse duhet të zgjidhni Jiesheng hardware?

Ne jemi të prodhimit të orientuar drejt ndërmarrjeve të entiteteve !!

 • 1, specializuar kryesisht në të gjitha llojet e jo-standarde Përbërësit Precision Hardware.
 • Ne jemi te specializuar në llojet e precision CNC pjesë kthyer, pjesë automatike torno, boshte çeliku inox, vida precize, vida mikro, thumba dhe arra, rondele, pjesë vulosje dhe produkteve të tjera.
 • 2. Gamë të gjerë e aplikacioneve produkteve.
 • Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në elektronike, pajisje, ndriçim, lodra, mobilje banjo, pajisje mjekësore dhe industri të tjera.
 • 3. Advanced Technology dhe Industriale Përvoja.
 • Kompania vazhdimisht prezanton lloje të ndryshme të teknologjisë së përparuar dhe pajisjeve në shtëpi dhe jashtë vendit, ka një ekip të lartë të projektimit teknik.
 • 4. Puna në Hardware Industrisë Që 2001.
 • Ne kemi angazhuar në prodhim hardware që prej 2001, ju mund të rregulloje jo-standarde, saktësi të lartë, specifika të veçanta, pajisje hardware e zhvillimit seri tipit anti-vjedhje dhe prodhim si kërkesat tuaja.
 • 5. Ne mund të bëjë dhurata metalike ju me porosi.
 • Ne mund të bëjë dhurata metalike që ju duhet, ashtu si mbajtës kompakt kryesor, hapës shishe, bilbil, mjet hardware dhe kështu me radhë. Vetëm na jepni vizatim tuaj madhësi apo ide, ne mund të shërbejë për ju.

KLIENTËT HAPPY

 • CHIRIS Browne
 • CHIRIS Browne
 • CHIRIS Browne
 • CHIRIS Browne
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Lajme

Israel Customer Sharon Visit Our Company With His Team
Israel Customer Sharon Visit Our Company With His Team

October 22,2018. Israel Customer Sharon arrival our company with his team to:: Lexo më shumë

Our colleagues birthday party together celebration 17 Aug,2018.
Our colleagues birthday party together celebration 17 Aug,2018.

Today is Chinese Valentine's day. Happy Double Seventh Festival (七夕节):: Lexo më shumë

Several sets new cnc milling machines in Jiesheng Hardware
Several sets new cnc milling machines in Jiesheng Hardware

In 2017, our customers more and more willing visit to our factory, know that ou:: Lexo më shumë

PARTNERËT tANË

Një rojtarë qëndronin falë dhe të ngushtë ndërkohë që në mesin e atyre falënderimeve.

 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
 • PARTNER jONË
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!