Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
Nëse do të udhëtojë për në Kinë për të kontrolluar objektin tuaj, jeni të mirëpritur?

Sigurisht, pse jo?

ne do të sigurojë të gjithë shoqëruar nga ju ulje në Kinë.

Vetëm Na jep një telefonatë para tuaj të arrijnë.

Ne do t'ju marr nga aeroporti, duke jetuar në hotelin kompanisë sonë, dhe ngarje me makinë të ju vizituar kompaninë tonë.

Ngrohtë Welcome!

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!