Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
Sa vjet e kompanisë tuaj të punës në këtë industri?

Ne jemi 20 + vjet, nga shekulli i kaluar.

Zgjerimin e tregut, dhe kultivojnë teknikat tona, dy mënyra për të gjithë në të punojnë së bashku.

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!