86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

 • Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale
 • Horizontal Type wall mount cloth hanger brass hanger for clothes for sale
 • Horizontal Type wall mount cloth hanger brass hanger for clothes for sale
 • Horizontal Type wall mount cloth hanger brass hanger for clothes for sale
 • Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale
 • Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale
 • Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale
 • Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale

Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale

 • Gradë:
 • Kjo varëse muri e tipit për rroba ju lejon më të përshtatshëm për tharjen e rrobave kudo që të jenë të mbyllura ose të jashtme

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

wall hanger for clothes

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Varëse rrobash prej bronzi për rrobat e murit të tipit horizontale

Paketimi Detaje

Paketimi i wall hanger for clothes

Paketimi i qeseve 1.Plastike + Kartoni
Paketimi 2.Polybag + Kartoni
3.Taketa letre e indeve + Kartoni
4. Paketimi EPE-Shkumë + Kartoni
Kuti 5.Blister + Kartoni
Paketimi i qeseve 6.Bubble + Kartoni

Të gjitha më lart 1-6 si referencë tuaj ose OEMAplikacion


kthim