86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema
  • High Quality Special Screws With Part Thread for sale
  • High Quality Special Screws With Part Thread for sale
  • High Quality Special Screws With Part Thread for sale
  • Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema
  • Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema
  • Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema
  • Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema

Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema

  • Gradë:
  • Paketimi: Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard. Si kërkesë juaj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri Item Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë Tema
material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Me cilësi të lartë Vidha speciale me një pjesë TemaPaketimi Detaje

FAQ
QC & QA
QC ynë profesional kontrolloni materialet, productc në mënyrë rigoroze.
Dhe QA jonë ofrojnë inspektimin e plotë të mallrave para se të anijeve për të siguruar çdo gjë është në rregull.
pagesë
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj
2. Pagesa e plotë apo 30% T / T paraprakisht 70% bilancin para se të anijeve.
3. Blerësi është përgjegjës për çdo lloj tatimi ose detyra të ngarkuara nga vendi i tyre.
Ngarkesë
1. We will check and choose the most suitable shipping way for customers after
see the order list.
2. Ne do të anijes brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.
3. Rendi i veçantë do të anijes brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.
PSE NGA SHBA?
1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
4. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancin para se të dërgesës
kthim