Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC
  • High Quality Customized Çelik cnc router Pjesë për shitje
  • High Quality Customized Çelik cnc router Pjesë për shitje
  • High Quality Customized Çelik cnc router Pjesë për shitje
  • High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC
  • High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC
  • High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC
  • High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC

High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

One-Stop Services, Jiesheng Hardware është zgjedhja juaj e mirë
"1.We kanë qenë duke punuar në jo-standard, saktësi të lartë, vështirësi të lartë pjesë këmbimi dhe metalike
Dhuratat që 2001 "
"2.We mund të ofrojë të projektimit zgjidhje, përmirësimin e procesit, rritjen e efikasitetit. Ju vetëm le të na
e di tuaj "
ide, atëherë ne mund të ofrojmë: Projektimi - Vizatime - Mostrat - Provat - konfirmuar - prodhim në masë - Delivery
kontrollit 3.QC: IQC - IPQC - OQC - QA
4.We kemi inxhinierë profesionistë dhe të shitjes të cilët ofrojnë shërbim 24-orëshe.

Emri i Produktit High Quality Pjesë Customized Çelik machining CNC
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim kthese, bluarje, shpimit, EDM teli, saldim, hedhjes, forcon, montimi, etj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Ajo mund gjithashtu të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore,

burime të reja të energjisë, automobil, motor,
biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Shipping Details:
. "1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull ".

Si në vend porosinë?
"1. Ju na dërgoni vizatim ose mostër
2. Ne bëjmë të mostrës dhe ta dërgojnë atë për ju
3. Ju mendoni se mostra është e mirë, atëherë vendosni një qëllim dhe të na paguajnë 30 depozitë%
4. Ne të fillojë për të bërë produktin
5. Kur mallrat është bërë, ne kemi marrë photoes për të kontrolluar tuaj dhe ju
pastaj të paguajë bilancin
6. Ne të ofruar produkte për kompaninë korrier "

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!