86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Ballina » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm me cilësi të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm me cilësi të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm me cilësi të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë
  • Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë
  • Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë
  • Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë

Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Shërbimet me një ndalesë, Hardware Jiesheng është zgjedhja juaj më e mirë    
"1. Ne kemi punuar në pjesë këmbimi jostandarde, me precizion të lartë, me vështirësi të lartë dhe metal
dhurata që nga viti 2001 "    
"2.Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje të dizajnit, përmirësimin e procesit, rritjen e efikasitetit. Ju thjesht na lejoni
e di "    
ide, atëherë mund të ofrojmë gjithashtu: Dizajn - Vizatime - Mostra - Testim - Konfirmim - Prodhim masiv - Dorëzim    
3. Kontrolli i QC: IQC - IPQC - OQC - QA    
4. Ne kemi inxhinierë profesionistë dhe shitje që ofrojnë shërbim 24 orë.    

Emri i produktit Pjesë të përpunimit të çelikut të pandryshkshëm të personalizuar me cilësi të lartë
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthimi, frezimi, shpimi, tela EDM, saldimi, hedhja, falsifikimi, montimi, etj.
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Ajo gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
Pajisje mjekësore,

burime të reja energjie, automobil, motor,
biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

Detajet e transportit:    
"1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostrat, derë më derë;
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave  
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
4. Koha e dorëzimit: 3-7 ditë për mostrat; 5-25 ditë për mallrat e grupeve ".  
 

Si në vend porosinë?    
"1. Ju na dërgoni vizatim ose mostër
2. Ne e bëjmë kampionin dhe jua dërgojmë atë
3. Ju mendoni se mostra është e mirë, atëherë vendosni një porosi dhe na paguani 30% depozitë
4. Ne fillojmë të bëjmë produktin
5. Kur të mbaroni mallrat, ne bëjmë foto për kontrollin tuaj dhe ju
atëherë paguaj bilancin
6. Ne i dorëzojmë produktet tek ndërmarrja korrier "    

kthim