86 13546906866 [email mbrojtur]machingparts.com
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Ballina » Produkte » Pjesë metalike

  • Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë
  • Shitet mbajtëse çelësash inteligjentë alumini me porosi të një cilësie të lartë
  • Shitet mbajtëse çelësash inteligjentë alumini me porosi të një cilësie të lartë
  • Shitet mbajtëse çelësash inteligjentë alumini me porosi të një cilësie të lartë
  • Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë
  • Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë
  • Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë
  • Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë

Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë

  • Gradë:
  • Polybag / Paketim flluskë / ose sipas kërkesës tuaj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

specifikat e produktit të mbajtësit të çelësave kompaktë të aluminit

Emri i produktit Mbajtës çelësash inteligjent alumini me porosi me cilësi të lartë 
material  Alumini # 7075
Ngjyra argjendi, e zezë, e kuqe, vjollcë, blu
Masat Gjatësi 88 mm x trashësi 16 mm
Pesha neto  20.1g
Ambalazh Polybag / Paketim flluskë / ose sipas kërkesës tuaj.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
Dorëzueshëm 1-35workdays

Trego Produktet

Foto e mbajtësit të çelësit të kompaktit prej alumini të zgjuar

     

Infomacion paketimi

Trajtim special

Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.

Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes

Të dhëna të tjera

JO jingle dhe ndalo vrimat e thithjes në pantallona

Montimi i lehtë dhe i zgjerueshëm. Bolonat me diametër 0.15 "do të përshtaten në pjesën më të madhe të çelësave.

Mbani deri në 14 çelësa (Gjatësia maksimale e secilit çelës është 3 ", dhe diametri minimal i vrimës së çelësit është 0.16")

kthim