Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës
  • High Quality Holder Custom Aluminum zgjuar Compact Key për shitje
  • High Quality Holder Custom Aluminum zgjuar Compact Key për shitje
  • High Quality Holder Custom Aluminum zgjuar Compact Key për shitje
  • High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës
  • High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës
  • High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës
  • High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës

High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës

  • Gradë:
  • Polybag / flluskë paketim / ose si kërkon tuaj.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Specifikat produkt të Mbajtës alumini zgjuar Compact Key

Emri i Produktit High Quality Custom Aluminum zgjuar Compact Key mbajtës
material Aluminum #7075
Ngjyrë argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu
Masat 88mm gjatësi trashësi x 16mm
Pesha neto 20.1g
Ambalazh Polybag / flluskë paketim / ose si kërkon tuaj.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
Deliverly 1-35workdays

Produkte Trego

Picture of Mbajtës alumini zgjuar Compact Key


Paketimi Detaje

trajtim të veçantë

Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

Të dhënat tjera

JO Jingle dhe Stop poking vrima në pantallona tuaj

Kuvendi i lehtë dhe Expandable. Të 0.15 "bolts diametër do të përshtaten më të madhe të çelësat.

Mbajnë deri në çelësat 14 (gjatësia maksimale e secilit kyç është 3 ", dhe diametri minimal i vrimë kyç është 0.16")

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!