86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë Stainless Steel

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë Stainless Steel

  • Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox
  • High Quality CNC Milling Custom Machining Stainless Steel Parts for sale
  • High Quality CNC Milling Custom Machining Stainless Steel Parts for sale
  • High Quality CNC Milling Custom Machining Stainless Steel Parts for sale
  • Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox
  • Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox
  • Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox
  • Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox

Cilësi të lartë Mulliri CNC me Bluarje Makineri Pjesë prej çeliku inox

  • Gradë:
  • Sample: Available

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm
Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
Mostër Në dispozicion
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

informacione të prodhimit
gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
Makineri të prodhimit

Citizen composite lathes / Taiwan Centerless grinding machines / Taiwan Yu Qing Plane grinding machines

/ Toyoda CNC grinding machine / Miyano milling machines / Brother CNC machines / Sunnen honing machines

pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte Trego

Me cilësi të lartë Parts CNC mulliri Custom Machining Stainless çeliku


Vizita Customer

Pse të zgjidhni na

CNC kthese pjesë për sektorët e tregut

Gjatë viteve të fundit 10, ne kishim mbajtur marrjen e re dhe të lartë saktësi CNC makina torno për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë në krye të ndryshme duke siguruar saktësi të lartë, pjesë këmbimi të cilësisë për industritë e tyre në drejtim të rrymës. Ata zgjedhin APPORO si mirë CNC prodhuesit e tyre të shërbimit të përpunimit dhe të përsëritur të bashkëpunojnë me ne për shumë vitet e fundit.Aftësitë tona të kthyer CNC
Lidhur me kapacitet prodhimi prej CNC torno machined pjesë të cilat janë fjalë për fjalë me linear pamjen. Kur machining CNC, shufra materiale të papërpunuara (bërë zakonisht prej metali apo plastike) është e rradhës me RPM të lartë. Një mjet prerja përshkohet përgjatë X, Y apo aksi Z e levizjes për prodhimin e dimensione të sakta. CNC bosht kthese është një prej pjesëve të këmbimit më parë, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printer multi-funksion, skaner, ngarje bosht për transmetimin çift rrotullues, etj, aliazh çeliku me rastin e thekur ose carburizing për më mirë të veshur rezistenca mund të plotësojnë kërkesën e qëllimit të transmetimit të lartë çift rrotullues.

Lëndë e parë për kthimin CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu të mirë përjetojnë me CNC kthese prodhimit vidë. Customized slotted kokë set vidhos me fund të sheshtë për metër elektronike të ardhurave, gjobë apo me qëllim të rregullimit të trashë. Material shkonin nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu përvojë edhe me machining përshtatur vidë CNC machined bërë nga aliazh titani për të përmbushur rezistencë të lartë korrozioni, të lartë të forca-të-dendësi kërkesat ratio.

Pjesë rrotulluese CNC Pjesë Titanium
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të sakta dhe të besueshme përpunimit në CNC kthese pjesë titan. Prerje parametrat dhe prerja fluide kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në machining pjesë bërë nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga hapësirës ajrore, instrument mjekësor, pajisje biomjekësore, bioteknologjia dhe bioengineering apo edhe kiminë analitike industri. Ne mund të parashikojnë se kërkesa e tregut e titan kthyer pjesëve është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo është për shkak se vetëm aliazh titani mund të plotësojnë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, aliazh titani pjesë kthyer janë përdorur gjerësisht në të gjithë bota në shumë nga mjediset më të ashpër, të tilla si ushtarake, hapësirës ajrore, industritë e naftës, ose sipër dhe subsea, tunneling, minierave, ndërtimit dhe industrisë bujqësore, ku ata janë subjekt i abuzimit fizik si dhe ekspozimit ndaj pluhurit, ujë i kripur etj

Finally, we use powerful 4-axis CNC lathe machines for manufacturing CNC machined parts. You are welcome to visit our official website for more understanding about our CNC production capability and send us inquiry for free project review.


All our CNC Milling machines are exceptionally well maintained by our Tooling suppliers and by our in-house Precision Engineering team to ensure optimum performance.
Regular maintenance ensures that our machines are always running at peak performance and continually produce turned items of the highest quality.
These milling Machines are designed for high speed and heavy duty machining.
Our CNC Mills deliver everything from initial CAD design to the finished product. If required, products can be surface treated to your specification.
To find our more about our services why not visit our CNC Machining and CNC Turning pages.


CNC Milling Services
Our CNC Millers have a wealth of milling experience; ranging from an Apprentice to 30 plus years in the CNC Milling industry.
Our inward investment includes expanding our range of Milling machines and Apprenticeships for training the next generation of CNC Millers in order to continue to expand our range of CNC Milling Bristol-based Services.

Paketimi Detaje

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;

2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave

. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

kthim