Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly for sale
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly for sale
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly
  • High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly

High quality Aluminum alloy cnc anodizing precision turning machining parts factory directly

  • Gradë:
  • heading machine,threading machine,CNC milling&turning machine,general milling&turning machine, grinding machine.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Artikull Specifikim
Emri i Produktit High quality Aluminum alloy cnc anodizing
precision turning machining parts factory directly
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel,
Zink, kallaj, krom, plating Silver

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë,
automobil, motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

PSE ZGJIDHNI SHBA?
"
• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbetet konkurruese
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë
• Our main goal is TOTAL CUSTOMER SATISFACTION while making your job easy! "

Aplikacion

FAQ
"
Q1: Ku mund të marr informacion për produktet dhe çmimet?
A1: Na dërgoni e-mail, ne do t'ju kontaktojmë si ne të marrë postën tuaj.

Q2: Sa kohë mund ta marr mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj të veçantë, brenda ditëve 10-20 është e nevojshme në përgjithësi.

Q3: Si të shijoni shërbimet OEM?
A3: Zakonisht, baza mbi vizatimet tuaja të projektimit ose mostra origjinale, ne ju japim disa propozime teknike dhe një citat për ju, pas marrëveshjes tuaj, ne prodhojmë për ju.

P4: Cilat janë llojet e informacionit që ju nevojiten për vlerësim?
A4:Kindly please provide the product drawing in PDF"

kthim