86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë
  • Shitet pjesë bronzi përpunuese me preçizion të lartë
  • Shitet pjesë bronzi përpunuese me preçizion të lartë
  • Shitet pjesë bronzi përpunuese me preçizion të lartë
  • Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë
  • Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë
  • Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë
  • Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë

Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë

  • Gradë:
  • Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

 

Përshkrimi i produktit të pjesëve prej bronzi me përpunim të lartë me cnc
1 Emri i produktit prerje e lartë cnc pjesët prej bronzi të përpunimit
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
4 Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
5 Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
6 Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
7 Kushtet e pagesës L / C, Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
8 Paketim

 PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose prej druri 

rastet varet nga përshtatur

Trego Produktet

Pjesë prej bronzi të përpunimit me preçizion të lartë

      

Infomacion paketimi

Paketimi i 316 pjesëve prej çeliku inox

1. paketimi i kutisë së flluskave + Kartoni

2. Paketa e personalizuar në dispozicion

Aplikacion

Procesi i inspektimit të pjesëve prej bronzi me përpunim të lartë cnc

Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.

Aftësia jonë:

1 、 Çdo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 2、3D dhe Skedarët CAD janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes
4 、 MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.
5 distribution Shpërndarja e klientit: SH.B.A., Australia, Kanada, Frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6 standards OEM standarde të ndryshme të zgjedhjes suaj

Na kontaktoni

Hardware Jiesheng (Jeasnn)

Email: [email mbrojtur]

Tel: 0769 83315100-

Adresa: Nr. 39 Jingfu West Road, Fshati Yangkengtang, Qyteti Dalang, Dongguan, Guangdong, Kinë

kthim