Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner
  • Finger precision të lartë Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner për shitje
  • Finger precision të lartë Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner për shitje
  • High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner
  • High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner
  • High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner

High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner

  • Gradë:
  • Çdo flutur dorë me kushineta tona 606 mund të tjerr për më shumë se 5 minuta!

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit High Finger precision Toy luaj Spinner Shkarko Hand Spinner
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 pesha Njësia 88g / PCS
5 përpunim CNC
6 Duke 606
7 kohë rradhës tjerr minutë 3-5
8 Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless Steel, Spinners alumini
, spinners plastike
9 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
10 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
11 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
12 Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing.

Produkte trego

Piktura Trego i Lartë Finger precision Toy nervozizëm Spinner

Vizita Customer

Pse të zgjidhni naVideo Product

kthim