86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

 • Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Shitet pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Shitet pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Shitet pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
 • Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

 • Gradë:
 • Nga Ajri ose nga Deti për mallra të grupeve, për FCL; Pritja e aeroportit / portit;
  Koha e dorëzimit: 3-7 ditë për mostrat; 5-25 ditë për mallrat e grupeve.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Tolerancë 0.001 XNUMX mm                                                      
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
8 Paketim  PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kartonin
kuti apo rastet prej druri varet nga të personalizuaraInformacioni i prodhimit
9 Diapazoni i prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, pajisje makinerie dhe pjesë hardware
10 Makineritë e prodhimit Torno të përbërë nga qytetarët / Makina bluarjeje pa qendër në Tajvan /
Tajvan Yu Qing makina bluarje aeroplan /
Makinë bluarje Toyoda CNC / makina bluarëse Miyano /
Makineritë CNC të vëllait / Makinat e gërryerjes Sunnen /
makina prerëse telash dhe rrotullues fijesh etj
11 Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.

Trego Produktet

Pjesë alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

      

Infomacion paketimi

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave  
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Aplikacion

FAQ        
Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?        
 A: Ne jemi furnizuesi i specializuar i pajisjeve, mund të sigurojmë çmimin më të mirë.        
        
P2: Si të sigurojmë që cilësia e çdo procesi?        
"A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron çdo
   cilësia e produktit ".        
        
P3: Sa kohë mund të pres të marr mostrën e personalizuar?        
"A: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarë të konfirmuar, dhe forma ekziston në
   fabrika jonë, mostrat do të jenë gati në 10-15 ditë pune; "        
        
P4: Si mund të marr një shembull për të kontrolluar cilësinë tuaj?        
 A: Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë.        
"Nëse thjesht ju duhet një mostër që kemi në stokun tonë, ne do t'ju ofrojmë shembull falas,
   për sa kohë që e përballoni transportin e shpejtë ”.        
        
P5: Si mund ta marr çmimin e produktit tuaj?        
Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:        
"1. Vizatimi me madhësi (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe dërgojini
                 ne foton tuaj.) "        
2. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)        
3. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)        
4. Ngurtësia        

kthim