86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

 • Pjesë High Precision CNC Machining alumini
 • High Precision CNC Machining Aluminum Parts for sale
 • High Precision CNC Machining Aluminum Parts for sale
 • High Precision CNC Machining Aluminum Parts for sale
 • Pjesë High Precision CNC Machining alumini
 • Pjesë High Precision CNC Machining alumini
 • Pjesë High Precision CNC Machining alumini
 • Pjesë High Precision CNC Machining alumini

Pjesë High Precision CNC Machining alumini

 • Gradë:
 • By Air or by Sea for batch goods, for FCL; Airport/ Port receiving;
  Kohë për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Pjesë High Precision CNC Machining alumini
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim PE- bags / foam wrapping / carton box. customize carton
box or wooden cases depends on customizedinformacione të prodhimit
9 gamë të prodhimit pjesë auto, pjesë metalike industriale, makine montim dhe hardware pjesë
10 Makineri të prodhimit Citizen lathes përbërë / Taiwan Centerless bluarje makina /
Taiwan Yu Qing Plane grinding machines /
Toyoda CNC grinding machine / Miyano milling machines /
makina Brother CNC / Sunnen honing makina /
prerjes tel dhe kodrina fije makina etj
11 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte Trego

Pjesë High Precision CNC Machining alumini


Paketimi Detaje

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Aplikacion

FAQ
Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.

Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
"A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti tonë inspektimit të cilësisë që siguruar çdo
cilësia e produktit. "

Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
"A: Pasi ju paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në
Fabrika jonë, mostrat do të jetë gati në 10-15 ditë pune; "

Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
"Nëse ju vetëm nevojë për një mostër që kemi në magazinë tonë, ne do të sigurojë që ju të mostrës për të lira,
aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur. "

Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size vizatim (në qoftë se ju nuk keni vizatim, ju lutem na tregoni madhësinë tuaj produkte të hollësishme dhe për të dërguar
na picture tuaj.) "
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

kthim