Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts for sale
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts for sale
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts
  • High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts

High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Nr ARTIKULL TË DHËNAT
1 Emri i Produktit High tunxh Precision CNC Parts / Pjesë rrotulluese CNC machined pjesë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Telorance ± 0.001mm
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur

GUIDA Blerje

1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.

3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.

4.You janë të kënaqur me dizajnin tonë.

5.We bëjnë mostër dhe e dërgoi atë për ju.

6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.

7.We të fillojë për të bërë të produkteve.

8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.

9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.
Produkte Trego

High Precision CNC Brass Parts,CNC Turning Machined Parts


Paketimi Detaje

PSE ZGJIDHNI SHBA?

1. Urdhërat e vogla, urdhërat e mëdha të gjithë janë të pranuar!
2. Rendi Mixed / ngjyra janë të pranuar!
3. Anijeve Fast!
4. Drop anijeve pranuar!
5. Shipping në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK apo Shenzhen!
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës!

1. Prodhues profesional për CNC Machining Parts, automatike pjesë torno, bluarje dhe shpuese Parts makine etj
2. Mbi 8 vjet përvojë.
. 3 Trajtim sipërfaqësor: qetë dhe bukuri.
4. Inspektimi 100% në dimensione kritike me saktësi të lartë ± 0.001-0.005mm.
5. Fabrika e çmimeve të drejtpërdrejtë dhe të dorëzojë në kohë.
6. Mostra në dispozicion.
7. Sasi të vogla të pranueshme.
8. OEM realizueshëm.


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!