86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC
  • Shitet Pjesë bronzi me precizion të lartë CNC, Pjesë të makinerisë kthyese CNC
  • Shitet Pjesë bronzi me precizion të lartë CNC, Pjesë të makinerisë kthyese CNC
  • Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC
  • Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC
  • Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC

Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Jo. ARTIKULL TË DHËNAT
1 Emri i produktit Pjesë bronzi me precizion të lartë CNC / Pjesë të përpunuara me makineri CNC
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Telorancë 0.001 XNUMX mm   
4 Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
5 Mostër Në dispozicion
6 Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
8 Paketim PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose rastet prej druri varet nga e personalizuar

UDHESZUES Blerje

1. Jeni të interesuar për produktet tona, atëherë na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.                                                        
2. Ne bëjmë një vlerësim të vizatimit të projektit tuaj dhe ju dërgojmë çmimin.                                                        
                                                        
3. Ne ju ofrojmë një model të modelit.                                                        
                                                        
4. Ju jeni të kënaqur me dizajnin tonë.                                                        
                                                        
5. Ne bëjmë mostër dhe e dërguam atë tek ju.                                                        
                                                        
6. Ju na bëni një porosi dhe na paguani depozitë 30% ose 50%.                                                        
                                                        
7. Ne fillojmë të bëjmë produktet.                                                        
                                                        
8. Kur produktet të mbarojnë, ne e dorëzojmë atë në portin Shenzhen.                                                        
                                                        
9. Ne ju japim një shërbim të mirë pas shitjes.                                                        
                                                        
                                                        
                                                        

Trego Produktet

Pjesë bronzi CNC me precizion të lartë, Pjesë të përpunuara me makineri CNC

      

Infomacion paketimi

PSE ZGJIDHNI SHBA?

1. Porositë e vogla, porositë e mëdha pranohen të gjitha!                                                        
2. Renditja / ngjyrat e përziera pranohen!                                                        
3. Transporti i shpejtë!                                                        
4. Transporti Drop pranohet!                                                        
5. Transporti në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen!                                                       
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës!      

 

1. Prodhuesi profesional për pjesët e përpunimit CNC, pjesët automatike të torno, pjesët e makinës mulliri & shpuese etj.
2. Përvojë mbi 8 vjet.
3. Trajtimi sipërfaqësor: i butë dhe i bukur.
4. Inspektim 100% në përmasat kritike me saktësi të lartë ± 0.001-0.005 mm.
5. Fabrika çmimi i drejtpërdrejtë dhe dorëzimi në kohë.
6. Mostra në dispozicion.
7. Sasi e vogël e pranueshme.
8. OEM i realizueshëm.                        
                                                        

                        

kthim