86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D
  • High Precision CNC Aluminum Spare Parts 3D Printer Parts for sale
  • High Precision CNC Aluminum Spare Parts 3D Printer Parts for sale
  • High Precision CNC Aluminum Spare Parts 3D Printer Parts for sale
  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D
  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D
  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D
  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D

Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3D

  • Gradë:
  • Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë cnc alumini 3D

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë cnc alumini 3D
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel,
Zink, kallaj, krom, plating Silver

Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs OEM madhësia forma të ndryshme sipas kërkesës së klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T 70% balanca para ngarkesë
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmuar mallrat tona do të kënaqë kërkesën tuaj të 100%

Produkte Trego

Pjesë rezervë të aluminit me saktësi të lartë CNC alumini 3DPaketimi Detaje

FEATURE OF 3D PRINTERS
1.Precision Cnc parts strictly according to customer’s drawing,packing and quality request
2.Tolerance: Can be kept in +/-0.01mm
3.The most advanced CMM inspector to ensure the quality
4.Fluent written & oral English. Fast Quote in 6 hours.
5.Experienced technology engineers and well trained workers
6.Fast and timely delivery. Speedily&professional service
7.Give customer professional suggestion while in the process of customer designing to save costs.
"8.Customers can use PAYPAL and other online payment platform to pay a small amount of sample
fee to shorten the sample production time"
9.Quality assurance in accordance with ISO9001:2008

Aplikacion

PACKING AND DELIVERY
"1. Baganta e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Si kërkesë juaj "

kthim