86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer
  • Shitet Pjesë këmbimi 3D printeri alumini me precizion të lartë nga alumini
  • Shitet Pjesë këmbimi 3D printeri alumini me precizion të lartë nga alumini
  • Shitet Pjesë këmbimi 3D printeri alumini me precizion të lartë nga alumini
  • Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer
  • Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer
  • Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer
  • Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer

Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer

  • Gradë:
  • Pjesë këmbimi alumini me saktësi të lartë, pjesë këmbimi 3D të printerit

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë këmbimi alumini me saktësi të lartë, pjesë këmbimi 3D të printerit
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel,
Zink, kallaj, krom, Argjend 

Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T bilanci 70% para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmojmë se mallrat tona do të plotësojnë kërkesën tuaj prej 100%

Trego Produktet

Pjesë këmbimi alumini me precizion të lartë Pjesë këmbimi 3D printer

      


Infomacion paketimi

TIPARI I PRINTARVE 3D    
1. Pjesët precize Cnc në mënyrë rigoroze sipas vizatimit, paketimit dhe kërkesës së cilësisë së klientit    
2. Toleranca: Mund të mbahet në +/- 0.01 mm    
3. Inspektori më i përparuar i CMM për të siguruar cilësinë    
4. Anglisht i rrjedhshëm me shkrim dhe me gojë. Citim i shpejtë për 6 orë.    
5. Inxhinierë me përvojë të teknologjisë dhe punëtorë të trajnuar mirë    
6. Dorëzimi i shpejtë dhe me kohë. Shërbim shpejt dhe profesional    
7. Jepni sugjerim profesional të klientit ndërsa jeni në procesin e dizajnimit të klientit për të kursyer kostot.    
"8. Klientët mund të përdorin PAYPAL dhe platformë tjetër të pagesave në internet për të paguar një sasi të vogël të mostrës
  tarifë për të shkurtuar kohën e prodhimit të mostrës "    
9. Sigurimi i cilësisë në përputhje me ISO9001: 2008    

Aplikacion

Paketimi dhe dorëzimi     
"1. Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme - standarde.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm
5. Si kërkesa juaj "    

kthim