86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë për shitje
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë
  • Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë

Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i sendit Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC
material Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Brass: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200(CuZn) etc.
Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
 
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
specifikimet Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

Pjesë të përpunimit të aluminit CNC me kërkesë të lartë

      

Infomacion paketimi

FAQ    
QC & QA    
QC-ja jonë profesionale kontrollon materialet, në mënyrë rigoroze.           
Dhe SC-ja jonë ofron inspektimin e plotë të mallrave përpara transportit për të siguruar që gjithçka është në rregull.      

Pagesa           
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj.           
2. Pagesë e plotë ose 30% T / T paraprakisht 70% bilanc para transportimit.     
3. Blerësi është përgjegjës për çdo taksë ose detyrim të ngarkuar nga vendi i tyre.      

Ngarkesë     
"1. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pas
   shikoni listën e porosive. "    
2. Ne do të dërgojmë brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.    
3. Urdhri special do të dërgohet brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.       


Aplikacion

PAJISJET E INSPEKTIMIT    
"Departamenti ynë i QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
"    
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.    
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.    
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.    

kthim