86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC
  • High Demand CNC Aluminum Machining Parts for sale
  • High Demand CNC Aluminum Machining Parts for sale
  • High Demand CNC Aluminum Machining Parts for sale
  • Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC
  • Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC
  • Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC
  • Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC

Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makina filetuese, mulliri CNC & makine rrotulluese, mulliri i përgjithshëm dhe makina kthyese, makine bluarëse.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri Item Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë
material Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

Pjesë të përpunimit të aluminit me kërkesë të lartë CNC


Paketimi Detaje

FAQ
QC & QA
QC ynë profesional kontrolloni materialet, productc në mënyrë rigoroze.
Dhe QA jonë ofrojnë inspektimin e plotë të mallrave para se të anijeve për të siguruar çdo gjë është në rregull.

pagesë
1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj
2. Pagesa e plotë apo 30% T / T paraprakisht 70% bilancin para se të anijeve.
3. Blerësi është përgjegjës për çdo lloj tatimi ose detyra të ngarkuara nga vendi i tyre.

Ngarkesë
"1. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pas
shiko listën e porosive. "
2. Ne do të anijes brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.
3. Rendi i veçantë do të anijes brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.


Aplikacion

pajisjet e inspektimit
"Departamenti ynë i QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
"
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

kthim