86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit
  • High Demand Aluminum Precision Custom CNC Machining Parts for sale
  • High Demand Aluminum Precision Custom CNC Machining Parts for sale
  • High Demand Aluminum Precision Custom CNC Machining Parts for sale
  • Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit
  • Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit
  • Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit
  • Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit

Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit

  • Gradë:
  • We can make CNC Machining Part's sample within 7 days free of charge

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

Pjesët e përpunimit të CNC

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

* lustrim* Anodizing* Sand prish

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferimi i Bankës; Western Union; Paypal; Paguesi etj.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Pjesë të përpunimit me porosi CNC me precizitet të lartë të aluminit

Paketimi Detaje

Paketa e prodhimit të pjesëve të kthimit CNC

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion


kthim