86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

  • Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër
  • Shitet vidhos mashkull dhe femer ne baze gjashtkendeshe
  • Shitet vidhos mashkull dhe femer ne baze gjashtkendeshe
  • Shitet vidhos mashkull dhe femer ne baze gjashtkendeshe
  • Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër
  • Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër
  • Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër
  • Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër

Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër

  • Gradë:
  • Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Product Information

Emri i produktit Vidë gjashtëkëndësh me vidë mashkull dhe femër
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

PAKETIMI & DORIVZIMI

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.    
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë    
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS    
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm    
5. Si kërkesë e juaja    
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.

KIPSSHILLA T B Blerësit

Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:    
"1. Vizatimi i madhësisë (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja
  dhe na dërgoni foton tuaj.) "    
2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.)    
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)    
4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)    
5. Ngurtësia     
6. Afati i paketimit     
    

kthim