Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe pjesë CNC mulli për shitje
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe pjesë CNC mulli për shitje
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli
  • Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli

Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli

  • Gradë:
  • Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

PËRSHKRIM I pRODUKTIT

1 Emri i Produktit Gjashtëkëndësh vida kokë fole kapak dhe nuk ka vida kokë dhe CNC pjesë mulli
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Paketim çanta PE- / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur
10 Makineri të prodhimit

nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,

mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

11 Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video / Tesa Lartësia matës /

0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

Produkte trego

Produkt Image

Vizita Customer

Pse të zgjidhni naVideo Product

Raporti i inspektimit

HK Jiesheng Hardware Industry International Report Limited po largohet për Kontrollin e Cilësisë
Data: shtator 9,2016
Klient Terin Ndërmarrjet Emri i Produktit 7725 STUD katror sup
Prodhimit NO. 7725 & 7725Y material tunxh Ngarkesë
sasi
20pcs Provë
sasi
standarde Test: MIL-STD-105EII AQL: 0.65 ACC: Rej: Rezultatet e testit: √ Pass / NG

Përfaqësimi makinë inspektimit
A Vernier
caliper
I meter tension
B mikrometër J plug matës
C prozhektor K slot kartë
D Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
vrazhdësi matës
E meter rrotullim M thread plug
matës
F unazë matës N trekëndësh
mikrometër
G thellësi matës O Lartësimatës
H Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8
1 0.375 "± 0.003" A 0.373 " 0.372 " 0.372 " 0.3725 " 0.372 " 0.3725 " 0.3725 " 0.3725 "
2 5 / 16 "+ 0.000
-1/32
(0.3125 + 0.000
-0.0313)
A 0.311 " 0.31 " 0.312 " 0.31 " 0.312 " 0.31 " 0.31 " 0.31 "
3 1 / 32 »+ 1 / 32
-0.000
(0.0313 "+ 0.0313
-0.000)
A 0.040 0.041 0.040 0.040 0.040 0.039 0.040 0.040
4 0.128 ± 0.004 A 0.127 0.126 0.129 0.126 0.127 0.127 0.126 0.127
5 C0.06 ± 0.005 A 0.056 0.062 0.060 0.057 0.059 0.058 0.060 0.058
6 0.29 ± 0.005 A 0.293 0.293 0.294 0.293 0.294 0.293 0.293 0.293
7 0.25 ± 0.003 A 0.253 0.252 0.251 0.251 0.252 0.252 0.251 0.251
8 B0.699 ± 0.005 A 0.701 0.699 0.699 0.699 0.701 0.701 0.703 0.699
9 A0.639 ± 1 / 64 (0.0217) A 0.64 0.630 0.631 0.637 0.631 0.634 0.635 0.634
10 10-32 F OK OK OK OK OK OK OK OK
Saten testi spray: () H (%) Kontrollor David Wu
√ Pass NG drejtor ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje: Sipërfaqja Head kanë një thyer për shkak të myk pak, ne kemi ndryshuar myk të reja,
do të përmirësohet
Forma No.:JS-FORM-QA-06/A0
Paketimi Detaje

Ambalazh
Shitja Njësitë: item Single
Single Madhësia Paketa: 34X25X15 cm
Single Pesha bruto: 0.3 KG
Paketa Lloji:
1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Screws Socket Shef, Knurled Thumb Nut Brass si kërkesën tuaj

FAQ

1.Q: A mund të më dërgoni katalog tuaj dhe lista e çmimeve?

A: hardware më shumë se mijëra e produkteve, ajo është me të vërtetë shumë e vështirë për të dërguar të gjitha katalogun dhe lista e çmimeve për ju.
Ju lutem na informoni stilin jeni të interesuar, ne mund të ofrojmë çmimin për tuaj

2.Q: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë mostra për të kontrolluar cilësinë tonë Nëse ju vetëm nevojë për një mostër ne kemi në magazinë tonë ,.
Ne do të ju ofrojë të mostrës për të lira, aq kohë sa ju të përballojë mallrave të shprehur.
3.Q: Sa kohë mund të pres për të marrë mostrën përshtatur?
A: Pasi ta paguani ngarkuar mostër dhe të na dërgoni konfirmuar fotografi, dhe myk është ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jetë
gati në 10-15 ditë pune;
4.Q: Po në lidhje me kohën të çojnë për prodhimin në masë?
A :. Sinqerisht, kjo në masë të madhe varet nga sasia e rendit dhe të sezonit, kur ju vendosni të rendit si zakonisht, ditëve 20-35working do
të jetë në rregull. Nëse ju jeni shumë urgjente, ne do të përpiqemi të mira tona për të bërë atë.
5.Q: Çfarë është koha e dorëzimit?
A: Për produktet në magazinë, ne mund të anijeve atë brenda disa ditësh 7 pas marrjes së pagesës tuaj për qëllim me porosi, rreth ditëve 20-35 pas.
konfirmuar çdo detaje.
kthim