Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket vidë pa kokë vidë të vendosur për shitje
 • Gjashtëkëndësh scoket vidë pa kokë vidë të vendosur për shitje
 • Gjashtëkëndësh scoket vidë pa kokë vidë të vendosur për shitje
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
 • Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set

Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set

 • Gradë:
 • nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
  mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

ARTIKULL TË DHËNAT
Emri i Produktit Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me përvojë shumë vite "

në trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Produkte trego

BRASS Pjese Kembimi CNC


Vizita Customer

Pse të zgjidhni naVideo Product

Raporti i inspektimit

HK Jiesheng Hardware Industry International Limited
RAPORT INSPEKTIMI Neni PARË
Inspektimi NO. Data: Nov17,2016
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit Gjashtëkëndësh scoket pa kokë vidë vidë set
Prodhimit NO. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
standarde Test: MIL-STD-105EII AQL: 0.65 ACC: Rej: Rezultatet e testit: √ Pass / NG
vizatim: Përfaqësimi makinë inspektimit

A Vernier
caliper
I meter tension
B mikrometër J plug matës
C prozhektor K slot kartë
D Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
vrazhdësi matës
E meter rrotullim M thread plug
matës
F unazë matës N trekëndësh
mikrometër
G thellësi matës O Lartësimatës
H Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10 ± 0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ± 0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 Ø5 ± 0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ± 0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ± 0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Lirë nga çdo yndyrat OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9


Saten testi spray: (48) H (%)

Kontrollor David Wu
√ Pass NG

drejtor ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje:
Forma No.:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

Më të Rejat Product, Best Quality, Best Service
Customizing: Në qoftë se nuk kanë se çfarë ju duhet, ne mund të me porosi sipas kërkesave tuaja
"Inspektimi:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës. "
"Pas shërbimit të shitjes:
ne do të ndjekin deri të mallrave për çdo klient dhe për të ndihmuar zgjidhjen e problemit pas shitjes. "
Çdo Mail ose mesazh do të jetë përgjigjur brenda 4 Hours
3D Files dhe CAD Files janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë dosjet dhe CAD Files të world.3D janë në dispozicion.
MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Shpërndarja Customer: US, Australi, Kanada, frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

PRITNI JU

Hi, mik, kjo është Jesun, i specializuar në pjesët CNC dhe hardware të shërbimit doganor.
Na dërgoni mesazhin tuaj ose pyetje, ndoshta ju do të merrni diçka përtej imagjinatës tuaj.

kthim