86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Ballina » Produkte » Vida me porosi

  • Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket
  • Shitet Vidhos Gjashtëkëndësh Scoket Vidë pa kokë
  • Shitet Vidhos Gjashtëkëndësh Scoket Vidë pa kokë
  • Shitet Vidhos Gjashtëkëndësh Scoket Vidë pa kokë
  • Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket
  • Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket
  • Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket
  • Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket

Vidë me vidë pa kokë gjashtëkëndësh Scoket

  • Gradë:
  • Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

INFORMACIONI I PRODUKTIT
Emri i produktit Vidë me vidë pa kokë me skoçetë gjashtëkëndësh
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Sizs Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese plastike e brendshme; Kuti kartoni e jashtme-standarde.
8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150 mm
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
Shërbime

Shërbim i ngrohtë dhe i shpejtë i përgjigjes i siguruar nga shitjet profesionale të eksportit 

Ekip me përvojë shumëvjeçare në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë,

Japonia dhe vendet dhe rajonet e tjera.

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

PAKETIMI & DORIVZIMI

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm
5. Si kërkesë e juaja
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.

 

FAQ

Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
 A: Ne jemi furnizuesi i specializuar i pajisjeve, mund të sigurojmë çmimin më të mirë.
P2: Si të sigurojmë që cilësia e çdo procesi?
 A: Çdo proces do të kontrollohet nga departamenti ynë i inspektimit të cilësisë i cili siguron cilësinë e çdo produkti.
P3: Sa kohë mund të pres të marr mostrën e personalizuar?
 A: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarë të konfirmuar, dhe forma ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jenë gati në 10-15 ditë pune;
P4: Si mund të marr një shembull për të kontrolluar cilësinë tuaj?
 A: Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë.
Nëse thjesht keni nevojë për një mostër që kemi në stokun tonë, ne do t'ju ofrojmë një mostër falas, për sa kohë që ju të përballoni ngarkesën e shprehur.
P5: Si mund ta marr çmimin e produktit tuaj?
Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:
1. Vizatimi i madhësisë (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)
2. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)
3. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)
4. Ngurtësia

 

PSE ZGJIDHNI SHBA?

• Asistencë për dizajnin dhe mbështetje të plotë inxhinierike  
• Anodizoni dhe përfundoni veshjen e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të personalizuara
• Vegla makinerie të përparuara, softuer programimi CAD / CAM
• Aftësitë e përpunimit prototip
• Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar
• Azhurnimi dhe avancimi i vazhdueshëm i pajisjeve tona për të mbetur konkurrues
• Kapacitet i gjerë - Mund të vrapojmë 24 orë, 6 ditë në javë
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësia totale e klientit duke e bërë punën tuaj më të lehtë!

kthim