86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Vida të kokës Pan Hex Socket
  • Hex Socket Pan Head Screws for sale
  • Hex Socket Pan Head Screws for sale
  • Hex Socket Pan Head Screws for sale
  • Vida të kokës Pan Hex Socket
  • Vida të kokës Pan Hex Socket
  • Vida të kokës Pan Hex Socket
  • Vida të kokës Pan Hex Socket

Vida të kokës Pan Hex Socket

  • Gradë:
  • toleranca:± 0.01mm apo si kërkesën tuaj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Vida të kokës Pan Hex Socket
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim

Produkte Trego

Vida të kokës Pan Hex SocketPaketimi Detaje

Ambalazh

Kuti PE - çanta / mbështjellëse shkumash / kuti kartoni.

rregulloje kuti kartoni ose raste prej druri varet nga përshtatur

Delivery within 7-10 working days upon receipt of 30% deposit.

Pse të zgjidhni na?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• Vegla të avancuara të makinerive, softuer programimi CAD / CAM.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!
kthim