Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
tendencat e industrisë

Hardware customization dhe trend

hardware Custom është i bazuar në një produkt të vetëm, për të siguruar konsumatorët, duke përfshirë edhe stilin e përputhen element, modelimit strukturore Integriteti, varg material selektivitetit, zbatueshmëria funksionale dhe të tjera customization katër hapësirë ​​të shërbimeve, në mënyrë që konsumatorët kanë një ndjenjë të veçantë të përvojës.

Siç e dimë të gjithë, industria aktuale hardware nuk janë të gjitha llojet e materialeve, por jo çdo lloj të materialeve metalike janë në linjë me stil të konsumit dekorimin, cilësinë e standardit jetësor dhe mjedisore, por edhe për shkak të kësaj, pajisje me porosi në zgjedhje e materialeve, Autonomia, përdorimi i avantazhet e prokurimit globale, për të siguruar konsumatorët me materiale të përshtatur model dhe produkteve.

How to customize?

Ju na dërgoni vizatim ose mostër

Ne të ju dërgoj një ofertë

Ju mendoni ofertën ok dhe të paguajnë për mostrat e ngarkuar

Ne bëjmë të mostrës dhe ta dërgojnë atë për ju

Ju mendoni se mostra është e mirë, atëherë vendosni një qëllim dhe të na paguajnë 30% e depozitave

Ne të fillojë për të bërë produktin

Ju paguani për bilancin e 70%

Ne anijeve të mallrave për ju nga EXPRESS / ajrore / det

Të gjithë rendit është bërë, ju faleminderitNext:Asnjë!
kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!