Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke shitje
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke shitje
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke shitje
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke
 • Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke

Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke

 • Gradë:
 • Great për lirimin e ankth, ADHD, autizëm, ndalohet pirja e duhanit Bad Habits, qëndruar zgjuar në disqet gjata me makinë, etj;
  relaxant mirë për mendjen tuaj dhe trajner gisht.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Parametrat e nervozizëm Spinner:
Emri i Produktit Hand Spinner luaj përdorur të gjitha Material 606 Duke
material Alumini, bakri, tunxh, çelik,
çeliku, hekur, aliazh, etj
pesha Njësia 87g / pc 88g / copë
Masat 63mm * 27mm * 9.5mm
Duke 606
kohë rradhës tjerr minutë 1-5, me shpejtësi të lartë rradhës në shkallë 360
Spinner Series spinners bronzi, Spinners Stainless Steel, Spinners alumini
, spinners plastike
trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Bashkimi ose T / T 30%
depozitë paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
OEM OEM, ODM shërbimit janë në dispozicion
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh qese dhuratë / kuti letre ose customizing

Produkte trego

Paketimi Detaje

Hyrje për nervozizëm Spinner:
Item: nervozizëm Spinner gisht flutur;
Materiali: Metal pastër, bërë nga bronzi, bakri, anodizing.
Great për lirimin e ankth, ADHD, autizëm, ndalohet pirja e duhanit Bad Habits, qëndruar zgjuar në disqet gjata me makinë, etj;
relaxant mirë për mendjen tuaj dhe trajner gisht.
Ora tmerrshëm vrasës lodër.
Perfect lodër luaj për të mbajtur duart tuaja të zënë ose për të vetëm të luajë me të. Ajo ndjehet e bukur në duart. "


Aplikacion

Shërbimi ynë
Mostër
Pasi ju paguani akuzat mostër (nëse ka) dhe të na dërgoni konfirmuar vizatimet, mostra do të jetë gati për dërgimin në 3-7 ditëve të punës. Mostrat do të dërgohet tek ju nëpërmjet DHL, FedEx, UPS, TNT ose EMS. Ajo duhet të mbërrijë në ditë pune 3-5. ju mund të përdorni llogarinë tuaj shprehimisht ose na parapaguajë qoftë se ju nuk keni ndonjë llogari. "

Feedback:
1. Nëse të kënaqur ju lutem tregoni miqve tuaj përndryshe ju lutem na tregoni. Çdo mendim i juaji janë të mirëpritur ngrohtësisht.
2. Pasi ka marrë sendin në gjendje të kënaqshme, ju lutem na lënë një përshtypje pozitive.
3. Na dërgoni me email për çdo pyetje. "

Vlerës së shtuar Shërbimet:
OEM logo ngulit, Silkscreen, Laser gdhendje
paketim përshtatur sipas kërkesës tuaj "

kthim