86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

  • Vida çeliku me cilësi të mirë
  • Shiten vida çeliku me cilësi të mirë
  • Shiten vida çeliku me cilësi të mirë
  • Shiten vida çeliku me cilësi të mirë
  • Vida çeliku me cilësi të mirë
  • Vida çeliku me cilësi të mirë
  • Vida çeliku me cilësi të mirë
  • Vida çeliku me cilësi të mirë

Vida çeliku me cilësi të mirë

  • Gradë:
  • Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Vida çeliku me cilësi të mirë
2 material Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Brass: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200(CuZn) etc.
Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
 
34 Makineritë e prodhimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
5 Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
6 Trajtim special Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
7 specifikimet Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
11 Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

SHËRBIMI YNE

"1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, kërkesa juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh."        
"2 range Diapazoni i prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunimi i metaleve, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, plating sipërfaqe, testimi QC dhe paketimi."        
"3 service Shërbimi pas shitjes ... ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes."               
 

Detajet e transportit

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.         
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave.          
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.        
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.        

 
kthim