86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

 • Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë
 • Vida me kokë kërpudha me vrima të mira për shitje
 • Vida me kokë kërpudha me vrima të mira për shitje
 • Vida me kokë kërpudha me vrima të mira për shitje
 • Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë
 • Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë
 • Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë
 • Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë

Vida me kokë kërpudha me cilësi të mirë

 • Gradë:
 • Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend
  Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Product Information

Emri i produktit Vida për kokën e kërpudhave me cilësi të mirë
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend 
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
Përmasat Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes

Trego Produktet

      

Vizita Customer


 

 

Pse të zgjidhni na

 

 

Videoja e produktit

Infomacion paketimi

PAKETIMI & DORIVZIMI

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.    
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë    
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS    
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm    
5. Si kërkesë e juaja    
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.    
   
KIPSSHILLA T B Blerësit

Para Vlerësimit, ju lutemi na ndihmoni të dimë, si më poshtë:    
"1. Vizatimi me madhësi (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajit të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)"    
2. Materiali (alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.)    
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ-në tonë çmimi do të jetë më i mirë)    
4. Trajtimi sipërfaqësor (Lustrim; Anodizim; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.)    
5. Ngurtësia     
6. Afati i paketimit     

kthim