86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

 • Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë
 • Good Quality Slotted Mushroom Head Screws for sale
 • Good Quality Slotted Mushroom Head Screws for sale
 • Good Quality Slotted Mushroom Head Screws for sale
 • Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë
 • Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë
 • Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë
 • Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë

Vidhosja me kokë të kërpudhave me cilësi të mirë

 • Gradë:
 • trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
  Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Good quality slotted mushroom head screws
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte Trego

Vizita Customer


Pse të zgjidhni na

Videoja e produktit

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë.

TIPS blerës

Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"Vizatim 1.Size (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajeve të produkteve tuaja dhe na dërgoni foton tuaj.)"
2. Materiale (Alumini, bakri, bronzi, çeliku inox, çeliku, hekuri, aliazh, zink etj.)
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ tonë çmimi do të jetë më i mirë)
4. Trajtim sipërfaqësor (lustrim; Anodize; nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj)
5.Hardness
6.Packing Term

kthim