Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata për shitje
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata për shitje
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata
  • Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata

Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Fabrika Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 Artwork CNC, rrotulluese CNC, bluarje CNC
6 vidhos lloje kokë Flat, Lidhja, Oval, Pan, Round, Button, gjashtëkëndësh, demet, etj
7 trajtim të veçantë Lustrim, anodized, zink, nikeli, kromi
8 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
11 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Përshkrimi për Factory Furnizim OEM Ndërprerë vida bakrit gjata

1) të shumta në lloje, furnizim të mostrës dhe të ofrimit të shpejtë.
2) Procesi vulosje dhe cituar sipas vizatimeve inxhinierike klientit.
3) Procesi në përgjithësi punching, pastrim dhe paketim. 4) Win një admirim të lartë dhe është besuar gjerësisht brenda dhe jashtë vendit.
5) Jepni çmimeve më konkurruese për ju.
6) sigurisë testuar dhe prodhuar
7) Ne jemi te specializuar në harduer të lartë dhe të sakta.
pajtueshmërisë 8) RoHS për eksport
9) Sigurimi i cilësisë në përputhje me ISO / TS16949: 2009 dhe ISO9001: 2008

Produkte trego

Paketimi Detaje

Pajisje kryesore të prodhimit:
Po vdes machine (High-speed Precision Punching Machine), Punching Machine, Auto torno, banaku torno, Linear machine, Chamfering përgjimi makine, mulli lekundese, makinë shpuese, CNC Machine, me shpejtësi të lartë rul tapefeeder.

Pajisje kryesore e inspektimit:
Projektues, monitor optike trashësi, sclerometer, Salt spray kontrollor, mikrometër, kaliperat, Thread unazë matës, Thread plug matës, Dialgauge, manometër, Angle matës.

Lëndë e parë:
Hekuri, çeliku, çeliku e galvanizuar, petëzuara Cold Steel (CRS), çeliku i butë, çelik inox, alumin, ylli i mëngjesit bakri, tunxh, etj (sipas kërkesave të klientit)


Trajtim sipërfaqësor:
Zink, nikel, krom, Tin, argjendi, bakri, ari kromuar, Pikturë, Anodizing, Përpunimi termik, Black oxid (sipas kërkesave të klientit)


kontroll të rreptë të cilësisë:
Me ISO9001: sistemin e 2008 të menaxhimit të cilësisë dhe të avancuar pajisjet testimin e cilësisë, ne në mënyrë rigoroze të kontrollit të cilësisë, edhe pse prodhimin e cilësinë procesi i nivelit të lartë na ka fituar më shumë besueshmëri nga klientët tanë.


çmimet më të mirë:
Wtih lartë prodhimin e efikasitetit dhe të menaxhimit të rreptë, ne mund të ofrojmë çmimet më të mira për produktet tona si terminaleve, thumba, fllanxha, washers, kllapa, bulonave, arra, vida dhe pajisje të tjera hardware.
përgjigjet në kohë për kërkesë urgjente aksioneve tona mbushë me material dhe procesin e shpejtë mund të plotësojnë requirements.We tuaja urgen mund të organizoni të urdhërojë urgen çdo kohë

ofrimit të shpejtë:
Ne mbajmë marrëdhënie të ngushtë me FedEx, DHL, UPS, TNT dhe kompani të tjera Express për Delivey shpejtë
kthim