86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë
  • Shitet mbajtës çelësash Organizues mbajtës çelësash për furnizuesin e fabrikës
  • Shitet mbajtës çelësash Organizues mbajtës çelësash për furnizuesin e fabrikës
  • Shitet mbajtës çelësash Organizues mbajtës çelësash për furnizuesin e fabrikës
  • Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë
  • Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë
  • Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë
  • Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë

Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë

  • Gradë:
  • T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

 Të dhënat teknikale

1 Emri i produktit Organizuesi Mbajtësi i çelësave të furnizuesit të fabrikës Mbajtësi i çelësave metalikë
2 material  Alumini # 7075
3 Ngjyra argjendi, e zezë, e kuqe, vjollcë, blu
4 Masat Gjatësi 88 mm x trashësi 16 mm
5 Pesha neto  20.1g
6 Ambalazh Polybag / Paketim flluskë / ose sipas kërkesës tuaj.
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
8 Dorëzueshëm 1-35workdays
9 Shërbime OEM & ODM janë në dispozicion

Trego Produktet

Shfaqja e fotove

     

Infomacion paketimi

Pse të zgjidhni na?

• Asistencë për dizajnin dhe mbështetje të plotë inxhinierike.         
• Anodizoni dhe përfundoni veshjen e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të personalizuara.         
• Aftësitë e përpunimit prototip.         
• Standarde të rrepta të kontrollit të cilësisë me një departament inspektimi shumë të kualifikuar.         
• Azhurnimi dhe avancimi i vazhdueshëm i pajisjeve tona për të mbetur konkurrues.         
• Kapacitet i gjerë - Mund të vrapojmë 24 orë, 6 ditë në javë.         
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësia totale e klientit duke e bërë punën tuaj më të lehtë!         

kthim