Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës
  • Factory Supplier Key Holder Organizer Metal Key Holder for sale
  • Factory Supplier Key Holder Organizer Metal Key Holder for sale
  • Factory Supplier Key Holder Organizer Metal Key Holder for sale
  • Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës
  • Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës
  • Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës
  • Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës

Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës

  • Gradë:
  • T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Techinacal Data

1 Emri i Produktit Fabrika Furnizuesi Key Holder Organizer Metal Key mbajtës
2 material Aluminum #7075
3 Ngjyrë argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu
4 Masat 88mm gjatësi trashësi x 16mm
5 Pesha neto 20.1g
6 Ambalazh Polybag / flluskë paketim / ose si kërkon tuaj.
7 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
8 Deliverly 1-35workdays
9 shërbim OEM & ODM are avalible

Produkte Trego

Pictures Display


Paketimi Detaje

Pse të zgjidhni na?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri.
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave përshtatur.
• aftësitë e përpunimit Prototype.
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit.
• Vazhdimisht përmirësimin dhe avancimin pajisjet tona të mbeten konkurruese.
• Kapaciteti i gjerë - Ne mund të kandidojë orë 24, ditë 6 në javë.
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!