Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts
  • Factory Custom Metal Stamping Part,Stainless Steel Stamping Parts for sale
  • Factory Custom Metal Stamping Part,Stainless Steel Stamping Parts for sale
  • Factory Custom Metal Stamping Part,Stainless Steel Stamping Parts for sale
  • Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts
  • Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts
  • Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts
  • Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts

Fabrika Custom Metal vulosje Pjesa, Stainless Steel vulosje Parts

  • Gradë:
  • Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

stainless steel stamping parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Paketimi i stainless steel stamping parts

1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5.As kërkesën tuaj


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!