86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Blog

Fillimi » Lajme » Blog

Blog

Industria e Hardware Dongguan Jiesheng Co, Ltd

   Hardware Jiesheng e vendosur në qytetin QiaotouTown Dongguan Provinca Guangdong, tani ne kemi të gjitha llojet e makineri te importuara, Torno kompjuterike CNC , qendra e përpunimit kompjuterik, torno automatike me precizion, makina me vidë. Pajisjet e provës përfshirë projektor, makina për spërkatje me kripë, makina për rrotullim, makinë fortësieNe jemi profesionistë për të siguruar të gjitha llojet e pjesë metalike jo standarde, pjesë kthyese precize CNC, pjesë automatike torno, vida jostandarde precize, arra, thumba, rondele, pjesë vulosjeje dhe produkte të tjerë hardware. Materialet përfshijnë çelik inox, çelik karboni, bakër, bronzi, hekur, alumin dhe lloje të ndryshme çeliku. Produktet përdoren gjerësisht në elektronikë, pajisje, ndriçim, lodra, pajisje sanitare, mobilje, pajisje mjekësore, sportive dhe industri të tjera. Ne kaluam certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001: 2000, Ne mund të sigurojmë dizajn falas të produktit, zhvillim, përmirësim të procesit dhe probleme të tjera teknike. Produktet tona po shesin mirë si brenda dhe jashtë vendit.

   Kompania jonë vazhdimisht prezanton teknologji dhe pajisje të përparuara vendase dhe të huaja, ka një ekip me përvojë për hartimin dhe kërkimin teknik, zgjedh materiale të mira dhe trajtim sipërfaqësor, kështu që ne mund të garantojmë në mënyrë efektive shtresën mbrojtëse të sipërfaqes së produktit dhe rezistencën ndaj korrozionit, fortësinë e sipërfaqes, forcën e përdredhjes, etj Ne zbatojmë në mënyrë rigoroze standarde të ndryshme të cilësisë (GB, DIN, JIS, BSW, AISI dhe ISO), në mënyrë që të plotësojmë kërkesat e klientëve. Ne i përmbahemi idesë "prestigji përpiqet për mbijetesë, cilësia përpiqet për zhvillimin". Bazuar në parimin e bashkëpunimit, ndihmës së ndërsjellë dhe shërbimit simbiotik, ne po shohim përpara për të bashkëpunuar me ju për të krijuar një të ardhme të mirë.

Next:Asnje!

Lajme

kthim