Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts for sale
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts for sale
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts
  • Customized non-standard screws and cnc mill parts

Customized non-standard screws and cnc mill parts

  • Gradë:
  • trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information

Emri i Produktit Customized non-standard screws and cnc mill parts
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
transport Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
shërbim

Warm and quick response service provided by the professional Export Sales Team with many

years' experience in handling exports to the US, Europe, Japan and other countries and regions.

Produkte Trego

PRODUKTET P FRFUNDIMTARE


Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY

1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë.

FAQ
Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi furnizues të specializuara të pajisjeve, mund të ofrojë çmimin më të mirë.
Q2: Si për të siguruar që çdo process'squality?
" A:Every process will be checked by our quality inspection department which insure every product's quality."
Q3: Sa kohë mund të presin për të marrë mostrën Customized?
" A:After you pay the sample charge and send us confirmed files, and the mould is existing in our factory, the samples will be ready in 10-15 working days;"
Q4: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë juaj?
A: Pas konfirmimit të çmimeve, ju mund të kërkojë për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
" If you just need a sample we have in our stock, we will provide you sample for free, as long as you afford the express freight."
Q5: Si mund të marr çmimi i produktit tuaj?
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"1.Size drawing ( if you have no drawing, please tell us your products detail size and send us your picture.)"
2.Quantity (Në qoftë se sasia e juaj të arrijë moq tonë çmimi do të jetë më mirë)
trajtim 3.Surface (Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating etj),
4.Hardness

PSE ZGJIDHNI SHBA?

• Ndihma Projektimi dhe mbështetjen e plotë inxhinieri
• anodize dhe të përfundojë veshja e energjisë me të gjitha llojet e ngjyrave të përshtatur
• mjetet e makinës avancuar, CAD / CAM software programimi
• aftësitë e përpunimit Prototype
• Standardet e kontrollit të rreptë të cilësisë me një departament shumë të kualifikuar inspektimit
• Continually upgrading and advancing our equipment to remain competitive
• Extensive capacity — We can run 24 hours, 6 days a week
• Qëllimi ynë kryesor është kënaqësi totale të konsumatorëve duke bërë punën tuaj të lehtë!