86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
  • Pjesë alumini CNC me përpunim të lartë me precizion të lartë të personalizuar për shitje
  • Pjesë alumini CNC me përpunim të lartë me precizion të lartë të personalizuar për shitje
  • Pjesë alumini CNC me përpunim të lartë me precizion të lartë të personalizuar për shitje
  • Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
  • Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
  • Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
  • Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim kthimi, frezimi, shpimi, tela EDM, saldimi, hedhja, falsifikimi, montimi, etj.
Përmasat OEM madhësi të ndryshme të formës në përputhje me kërkesat e klientit
funksion rregullimin dhe lidhjen
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
garanci ne konfirmojmë se mallrat tona do të plotësojnë kërkesën tuaj prej 100%

Trego Produktet

Pjesë CNC alumini me përpunim të lartë me precizion të lartë

      

Infomacion paketimi

PAKETIMI & DORIVZIMI    
"
1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, pastaj 16 kuti kartoni në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
4. Madhësia e kartonit: 345 * 255 * 150mm
5. Si kërkesa juaj "    

Aplikacion

SHËRBIMI YNE    
Dizajni dhe mostrat e furnizimit të klientit dhe përpunimi i të gjitha llojeve të pjesëve të makinerisë    
"1. Materiali:
Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj.
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj.
Tunxh: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj. 
Titani: TI-6AL-4V etj.
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj.
Ne trajtojmë shumë lloje të tjera materialesh. Ju lutemi na kontaktoni nëse materiali juaj i kërkuar nuk është i shënuar më sipër.
"    
"2. Përpunimi:
Formëzimi, përpunimi, fiksimi, bluarja, rruajtja, bluarja, trajtimi i nxehtësisë etj.
 "    
"3. Metoda e trajtimit të nxehtësisë:
Karburizim, induksion, flakë, nitritim etj. "    
"4. Inspektimi:
Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:

1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.
"    
"5.Mjekimi sipërfaqësor:
(Të tilla si: anodë e zakonshme, anodë e ngurtësuar, anodë me ngjyra, nigreshencë, krom, galvanizim, ngjyrosje zinku me ngjyra, anodë alumini e bardhë, e zezë e anodizuar, prarim, pjesë çeliku HRC), Të mos marrë vetëm terrenin sipërfaqësor; "    
"6. Pajisjet e makinerisë:
makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
"    

kthim