Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb
  • Kreu Customized banesë knurled vidhos kokë thumb për shitje
  • Kreu Customized banesë knurled vidhos kokë thumb për shitje
  • Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb
  • Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb
  • Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb

Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb

  • Gradë:
  • Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
    Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Kreu Customized banesë knurled vidhos kokë gishtin e madh të Techinacal Dhënave

1 Emri i Produktit Kreu Customized banesë knurled vidë kokë thumb
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
4 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
5 trajtim të veçantë Trajtim sipërfaqësor: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
6 Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht, 70% bilancit para se të dërgesës
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
8 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
9 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte trego

Customized kreu banesë knurled thumb kreu vidhos i Pictures Display

Vizita Customer

Pse të zgjidhni naVideo Product

Raporti i inspektimit

HK Jiesheng Hardware Industry International Limited
RAPORT INSPEKTIMI Neni PARË
Inspektimi NO. Data: Nov17,2016
Klient Guan Ming Singapore Pte Ltd Emri i Produktit vidhos çelik magji
Prodhimit NO. ZMS0337 material SUS 304 Ngarkesë
sasi
100pcs Provë
sasi
8pcs
standarde Test: MIL-STD-105EII AQL: 0.65 ACC: Rej: Rezultatet e testit: √ Pass / NG
vizatim: Përfaqësimi makinë inspektimit

A Vernier
caliper
I meter tension
B mikrometër J plug matës
C prozhektor K slot kartë
D Fortësi
kontrollor
L Sipërfaqe
vrazhdësi matës
E meter rrotullim M thread plug
matës
F unazë matës N trekëndësh
mikrometër
G thellësi matës O Lartësimatës
H Vizual P Mikroskop
NO Inspektim
standard
Matja
makine
1 2 3 4 5 6 7 8 Gjyqtar
1 10 ± 0.2 A 9.930 9.940 9.900 9.960 9.920 9.960 9.950 9.950 OK
2 4.7 ± 0.2 A 4.700 4.710 4.720 4.690 4.700 4.710 4.680 4.720 OK
3 Ø5 ± 0.025 B 4.990 5.000 4.980 4.978 5.000 4.980 4.990 5.050 OK
4 15 + 0.2 A 15.040 15.050 15.100 15.010 15.070 15.050 15.050 15.060 OK
5 10 ± 0.2 A 9.960 10.060 10.090 9.980 9.910 9.930 9.840 9.890 OK
6 25 ± 0.2 A 24.840 24.930 24.880 24.910 24.920 24.970 24.980 24.950 OK
7 M5x0.8 F OK OK OK OK OK OK OK OK OK
8 Sipërfaqe Lirë nga çdo yndyrat OK OK OK OK OK OK OK OK OK
9


Saten testi spray: (48) H (%)

Kontrollor David Wu
√ Pass NG

drejtor ekzekutiv Bill Zhang
Vërejtje:
Forma No.:JS-FORM-QA-06/A0

Paketimi Detaje

Pse të zgjidhni na?

1. Ne jemi një prodhues i specializuar në prodhimin e pjesëve të ndryshme metalike, duke përfshirë saktësi kthese pjesë CNC, precision CNC pjesë bluarje, pjesë automatike torno, EDM pjesë prerje tela etj për më shumë se vjet 8.

2. Me inxhinierë me përvojë teknike dhe pajisje moderne inspektimit, fabrika jonë mund të ju ndihmojë për të ulur koston e në momentin e krizës financiare botërore.

3. Ne jemi të angazhuar për të përqëndruar në kërkesën e klientit dhe kënaqësi, dhe për të ofruar produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese në bazë të vizatimeve ose mostra. Pjesëve të veçanta për nevojat tuaja të veçanta!

4. R jonë e fortë & D dhe QC departamentit mund të kontrollit të produkteve për të përmbushur requirment tuaj të rreptë,% inspektim 100 në dimensione kritike me saktësi të lartë +/- 0.005mm.

5. Fabrika e çmimeve të drejtpërdrejtë dhe në ofrimin e kohës.

6. Sasi të vogla të pranueshme.

7. Mostrat e lira në dispozicion.

8. OEM realizueshëm.kthim