86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Faqja e Parë » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara
  • Customized CNC Processing Machined Brass Parts for sale
  • Customized CNC Processing Machined Brass Parts for sale
  • Customized CNC Processing Machined Brass Parts for sale
  • Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara
  • Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara

Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara

  • Gradë:
  • Stainless çeliku, alumini, tunxh, Titanium, plastike, Nylon, etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJET E PJESVE PJESHME CNC

produktet kryesore

Pjesë CNC Auto Torno, Produkte Mulliri CNC, Produkte Kthimi CNC, Produkte shpuese,

Produkte precize, produkte falsifikimi, etj.

Materiale Stainless çeliku, alumini, tunxh, Titanium, plastike, Nylon, etj
Trajtim Trajtimi sipërfaqësor: Lustrim; anodize; Nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj.
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Proces Kthimi, montimi, shpimi, mulliri, falsifikimi, etj.
Tolerancë ± 0.001 mm / Si kërkesë
Certifikim ISO9001: 2008
Kapaciteti i prodhimit Varet nga produkte të ndryshme.
përvojë Prodhimi i makinerisë CNC nga viti 2008
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard. / Si kërkesë juaj.
Koha Lead Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë. (Kryesisht varet nga sasi të ndryshme.)
Afati i pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

Përparësitë tona

1. Ne jemi prodhues, duke ofruar shërbim personal me porosi me materiale të ndryshme.
2. Trajtimi i përbërësve të gjeometrisë shumë komplekse.
4. Ofrimi i mostrave (normalisht 7-10 ditë pune).
5. Dorëzimi në kohë.
6. Cilësi e mirë të siguruar nga punëtorë të aftë, menaxhimin e sistemit dhe statusin e objekteve.
7. Ofroni një seri shërbimi sekondar, si hedhja, falsifikimi, saldimi, trajtimi i nxehtësisë etj.


Produkte Trego

Pjesë të përpunuara prej bronzi të përpunuara CNC të personalizuara


Paketimi Detaje

FAQ

"Q1: dofarë duhet të ofroj për të marrë një vlerësim?
Përgjigje: Ne do t'ju citojmë brenda 24 orëve nëse mund të na ofroni vizatim / mostër (me material, dimension, tolerancë, trajtim sipërfaqësor dhe kërkesë tjetër teknike etj.), Sasinë, aplikimin ose mostrat. "

"Q2: Si mund të garantoni cilësinë?
A: Ne kemi departamentin e inspektimit të cilësisë për të kontrolluar cilësinë që nga fillimi i prodhimit deri në përfundimin e mallrave ".

"Q3: Nëse cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bënit?
Një: Në fakt, ne nuk do të kemi një shans për të prodhuar produkt me cilësi të keqe. Për më tepër, ne do të përpiqemi më të mirën deri në kënaqësinë tuaj. "
"Q4: Si mund ta di përparimin e produktit tim?
Përgjigje: Ne do të ndjekim prodhimin dhe do t'ju japim reagime me disa fotografi. "kthim