86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i kthimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i kthimit CNC

  • Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D
  • Pjesë të personalizuara për përpunimin CNC të printerit 3D në shitje
  • Pjesë të personalizuara për përpunimin CNC të printerit 3D në shitje
  • Pjesë të personalizuara për përpunimin CNC të printerit 3D në shitje
  • Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D
  • Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D
  • Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D
  • Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D

Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D

  • Gradë:
  • Dhe SC-ja jonë ofron inspektimin e plotë të mallrave përpara transportit për të siguruar që gjithçka është në rregull.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PËRSHKRIM I PRODUKTIT
Emri i sendit Pjesë të përpunuara të përpunimit të cnc pjesëve të printerit 3D
material Çelik inox: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj.
Çeliku: # 45, # 20, Q235 etj. 
Alumini: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj. 
Brass: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200(CuZn) etc.
Titanium: TI-6AL-4V etj. 
Plastika: Teflon, Delrin, Acetal, Polietileni, PVC etj. 
 
pajisje makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Trajtimi i sipërfaqes: Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësim në pikë, forcim i shuarjes 
specifikimet Madhësi të ndryshme të formës sipas kërkesës së klientit
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

Pjesë të përpunuara të përpunimit CNC Pjesë të printerit 3D

      

Infomacion paketimi

FAQ

QC & QA

QC-ja jonë profesionale kontrollon materialet, në mënyrë rigoroze.
Dhe SC-ja jonë ofron inspektimin e plotë të mallrave përpara transportit për të siguruar që gjithçka është në rregull.

Pagesa

1. Ne mund të pranojmë T / T, Western Union, Paypal etj.
2. Pagesë e plotë ose 30% T / T paraprakisht 70% bilanc para transportimit.
3. Blerësi është përgjegjës për çdo taksë ose detyrim të ngarkuar nga vendi i tyre.   

 

Ngarkesë

1. Ne do të kontrollojmë dhe zgjedhim mënyrën më të përshtatshme të transportit për klientët pasi të shohim listën e porosive.
2. Ne do të dërgojmë brenda një deri në tre ditë pune për shumicën e porosive.
3. Urdhri special do të dërgohet brenda pesë deri në dhjetë ditë pune.  

 

PSE NGA NE?

1. Porositë e vogla, porositë e mëdha pranohen të gjitha!
2. Renditja / ngjyrat e përziera pranohen!
3. Transporti i shpejtë!
4. Transporti Drop pranohet!
5. Transporti në të gjithë botën nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen
6. Pagesa përmes Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës

kthim