86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesët e aluminit

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesët e aluminit

  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të aluminit me porosi të personalizuara për shitje
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të aluminit me porosi të personalizuara për shitje
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të aluminit me porosi të personalizuara për shitje
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara
  • Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara

Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara

  • Gradë:
  • Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer, shërbime të tjera të përpunimit, kthimi, teli EDM, prototipimi i shpejtë

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë të përpunimit të cnc sakta të aluminit të personalizuara
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
funksion fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Progres Brushimi, shpimi, përpunimi / përpunimi kimik, përpunimi me lazer,
Shërbime të tjera të përpunimit, duke u kthyer, EDM me tel, Prototipimi i shpejtë
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Pas sherbimit te shitjes Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

Produkte Trego

Pjesë të përpunimit të përpunimit të saktë të aluminit të personalizuara

Paketimi Detaje

PAKETIMI & DELIVERY
1. Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm-standard.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3. Pesha bruto e kartonit: 20-30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5. Ndërsa kërkesën tuaj
6. Brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së 30% depozitë.


TIPS blerës
Para kuotimit, ju lutemi të na ndihmojë të dimë, si më poshtë:
"Vizatim 1.Size (nëse nuk keni vizatim, ju lutemi na tregoni madhësinë e detajeve të produkteve tuaja
dhe na dërgoni foton tuaj.) "
2. Materiale (Alumini, bakri, bronzi, çeliku inox, çeliku, hekuri, aliazh, zink etj.)
3. Sasia (Nëse sasia juaj arrin MOQ tonë çmimi do të jetë më i mirë)
4. Trajtim sipërfaqësor (lustrim; Anodize; nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj)
5.Hardness
6.Packing Term

QC & QA
QC ynë profesional kontrolloni materialet, productc në mënyrë rigoroze.
Dhe QA jonë ofrojnë inspektimin e plotë të mallrave para se të anijeve për të siguruar çdo gjë është në rregull.

Aplikacion

aftësinë tonë
Maildo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 3D dhe skedarët CAD janë në dispozicion.
"Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh
sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh ".
Shpërndarja e klientëve: SH.B.A., Australi, Kanada, Franceze, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.

kthim