86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i kthimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i kthimit CNC

  • Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC
  • Personalizoni Pjesët prej bronzi të përpunimit CNC për shitje
  • Personalizoni Pjesët prej bronzi të përpunimit CNC për shitje
  • Personalizoni Pjesët prej bronzi të përpunimit CNC për shitje
  • Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC
  • Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC
  • Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC
  • Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC

Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC

  • Gradë:
  • Zink / nikel / pllakë kromi, lustrim, anodizim, pasivizim, oksidim etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

PETRSHKRIMI I DETAJEVE

Emri i produktit Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC
material Çelik, Alumini, tunxh, Çelik, etj
Specifikim Bazuar në vizatimin ose modelin e klientit.
Fund Zink / nikel / pllakë kromi, lustrim, anodizim, pasivizim, oksidim etj.
Tolerancë 0.001-0.005 mm
Formati i Skedarit   Auto CAD, PDF, JPG.
Pajisje

Torno precize / automatike CNC, mulliri & kthesë CNC, mulliri dhe kthesa e përgjithshme 

makine, makine bluarje, makine prerëse teli , etj.           

Prodhimi i Prodhimit 1000,000 copë / muaj.
Shërbime

Shërbim i ngrohtë dhe i shpejtë i përgjigjes ofrohet nga Ekipi profesional i Shitjes së Eksportit me përvojë shumëvjeçare në 

trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Paketim PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose rastet prej druri varet nga e personalizuar.
Koha e plumbit 7-10 ditë pune.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës.

Aftësitë e prodhimit

udhëzues                                                
                                                
Kthese                                                
                                                
mulliri                                                
                                                
bluarje                                                
                                                
Shpim                                                
                                                
Thyerje                                                
                                                
Automatik                                                
                                                
Mulliri CNC                                                
                                                
CNC me shumë boshte                                                
                                                
Kthesë torno CNC                                                
                                                
Mulliri i prodhimit                                                
                                                
Kthimi i prodhimit                                                
                                                
Punë mulliri fije                                                
                                                
Kthimi i prodhimit CNC                                                
                                                
Prodhim veshjesh prodhimi  

PROCESI I PRODHIMIT T OR RENDIT       

1. Vlerësimi i vizatimeve / mostrës përsëri.
2. Diskutoni të gjitha detajet.
3. Porosit materialin.
4. Orari i prodhimit.
5. Inspektimi.
6. Paketa.
7. Transporti detar.                 

       

Trego Produktet

Personalizoni Pjesët e tunxhit të përpunimit CNC

      

Infomacion paketimi

FAQ

"1.Q: A mund t'i prodhoni produktet ashtu siç janë krijuar nga klienti?
   A: Po, shërbimi me porosi i harduerit është biznesi ynë kryesor, ju vetëm duhet të na dërgoni vizatimin / mostrat / foton dhe të na tregoni detajet (materiali, dimensioni, toleranca, trajtimi sipërfaqësor, sasia dhe kërkesa të tjera teknike etj.)
"                                                        
"2.Q: A do të jepnit sugjerime në rast se vizatimi dhe dizajni i klientit nuk është aq racional ose profesional?
   A: Sigurisht që duhet ta tregojmë nëse ka. Inxhinierët tanë kontrollojnë skedarin e vizatimit në kohën e parë kur e marrim nga klienti. "                                                        
"3.Q: Si ta konfirmoni porosinë me ju?
   A: Së pari, një skedar vizatimi është i nevojshëm për referencë, atëherë citimi do të jepet sa më shpejt që të jetë e mundur. Kushtet e pagesës, koha e pritjes dhe sendet e tjera do të negociohen të ndiqen, pas kësaj porosia mund të konfirmohet plotësisht për të shkuar përpara në prodhim.
"                                                        
"4.Q: Nëse cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bënit?
   A: Në fakt, ne nuk do të kemi një shans për të prodhuar produkt me cilësi të keqe. Për më tepër, ne do të përpiqemi më të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj. "                                                        
               

kthim