Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi për shitje
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
  • Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi

Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi

  • Gradë:
  • Zink / nickle / krom pjatë, polish, anodize, passivated, oksidimi etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJË PËRSHKRIMI

Emri i produktit Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi
material Çeliku, alumini, tunxh, çelik, etj
Specifikim Bazuar në vizatim konsumatorit ose mostër.
Fund Zink / nickle / krom pjatë, polish, anodize, passivated, oksidimi etj
Tolerancë ± 0.001-0.005mm.
Formati i dokumentit Auto CAD, PDF, JPG.
Pajisje

precision CNC / torno automatike, CNC mulliri & kthese makine, mulliri i përgjithshëm dhe duke e kthyer

makine, makine bluarje, teli prerja makine, etj

Output prodhimit 1000, copa 000 / muaj.
shërbim

shërbim të ngrohtë dhe të shpejtë reagimi i dhënë nga Ekipi i Sales profesionale të eksportit me përvojë shumë vite në

trajtimin e eksporteve në SHBA, Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

Paketim çanta PE- / shkumë mbështjellës / kuti kartoni. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur.
Koha Lead 7-10 ditë pune.
Term Pagesa Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.

aftësive të prodhimit

udhëzues

Kthese

mulliri

bluarje

Shpim

broaching

Automic

mulliri CNC

CNC multi aks

CNC torno kthese

mulliri prodhimit

kthese prodhimit

Thread punë mulliri

Prodhimi CNC kthese

prodhimit gear prodhimit

Procesi i prodhimit RENDI

1. Vlerësimi vizatime / mostër përsëri.
2. Diskutoni të gjitha detajet.
3. Material Order.
4. Orarin e prodhimit.
5. Inspektimit.
6. Package.
7. Shipping.

Produkte Trego

Customize Përpunimit CNC pjesë bronzi


Paketimi Detaje

FAQ

"1.Q: A mund të prodhojnë produkte si klient projektuar?
A: Po, shërbimi hardware porosi është biznesi ynë kryesor, ju vetëm duhet të na dërgoni vizatim / mostrave / foto, dhe na tregoni detajet (materiale, dimension, tolerancën, trajtim sipërfaqësor, sasinë dhe kërkesat tjera teknike etj)
"
"2.Q: A do të vënë sugjerime në rast vizatimin e konsumatorit dhe dizajni nuk është aq racionale apo profesionale?
A :. Sigurisht ne duhet të vënë atë në qoftë se ka enginners tona kontrolloni skedarin vizatimit në kohën e parë kur ne të merrni atë nga konsumatori ".
"3.Q: Si për të konfirmuar rendin me ju?
A: Së pari, një fotografi vizatim është e nevojshme për referencë, atëherë citat do të jepet sa më shpejt kushtet possible.Payment, kohë të çojë dhe sende të tjera do të negociohet ndiqet, pasi që urdhri mund të konfirmohet plotësisht për të shkuar përpara me prodhimin.
"
"4.Q: Në qoftë se cilësia e produktit është e dobët, çfarë do të bëni?
A: Në fakt, ne nuk do të marrë një shans për të prodhuar me cilësi të keqe product.Furthermore ne do të përpiqemi të mirën tonë deri në kënaqësinë tuaj ".

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!