86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha
  • Custom Stainless Steel Lath Machining Big head screws for sale
  • Custom Stainless Steel Lath Machining Big head screws for sale
  • Custom Stainless Steel Lath Machining Big head screws for sale
  • Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha
  • Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha
  • Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha
  • Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha

Machines Stainless Steel Stainless Lath Machines Vidhos kokë të mëdha

  • Gradë:
  • Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Product Information
1 Emri i Produktit vida të mëdha për kokë
2 material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
3 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
4 Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
5 Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
6 Trajtimi i ngrohjes Point forcim, shuarje forcim
7 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,

70% bilancit para se të dërgesës

8 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
9 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
10 Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video /

Matës i ajrit Tesa Height Matës / 0.5um dhe vlerësime të tjera të sofistikuara

pajisje inspektimi etj.

Produkte Trego

Paketimi Detaje

PAKETIMI DHE SHIPPING

Paketimi: Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni kuti si kërkesën tuaj.
Port: Shenzhen
Transportation: Express International nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB Shenzhen
Delivery: ditë brenda 7-10 pune pas marrjes së 30 depozitave%.

Aplikacion

pajisjet e inspektimit

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

kthim