86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida Custom

Home » Pjesë ndërrimi » Vida Custom

  • Vida speciale me vidë çeliku inox
  • Custom Screw Stainless Steel Special Screw for sale
  • Custom Screw Stainless Steel Special Screw for sale
  • Custom Screw Stainless Steel Special Screw for sale
  • Vida speciale me vidë çeliku inox
  • Vida speciale me vidë çeliku inox
  • Vida speciale me vidë çeliku inox
  • Vida speciale me vidë çeliku inox

Vida speciale me vidë çeliku inox

  • Gradë:
  • Certification:ISO9001,SGS,ROSH

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Vidhë me majë jo-standarde me vidhosje çeliku të pandryshkshëm
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Telorance ± 0.001mm
Certifikim ISO9001, SGS, ROSH, ISO14001
Mostër Në dispozicion
Size & Shape DIN, ose accroding vizatimit tuaj
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Paketim

Kuti PE - çanta / mbështjellëse shkumash / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose

rastet prej druri varen nga të personalizuara

Produkte Trego

Vida speciale me vidë çeliku inox


Paketimi Detaje

UDHZUES për blerjen
1.You të interesuar në produktet tona, atëherë ju na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2.We të bëjë një vlerësim në vizatim e projektit tuaj dhe të ju dërgoj çmimeve.
3.We ju ofrojmë një dizajn të mostrës.
4.Ju jeni të kënaqur me modelin tonë.
5.Ne bëjmë mostër dhe jua kemi dërguar.
6.You zhvillohet një mënyrë për ne dhe të na paguajnë 30% ose 50 depozitë%.
7.We të fillojë për të bërë të produkteve.
8.When produktet është bërë, ne kemi ofruar atë në portin Shenzhen.
9.We t'ju japë një të mirë pas shitjes shërbimi.
kthim