86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

  • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
  • Custom Precision Machined Parts CNC Brass Parts for sale
  • Custom Precision Machined Parts CNC Brass Parts for sale
  • Custom Precision Machined Parts CNC Brass Parts for sale
  • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
  • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC

Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC

  • Gradë:
  • Ne mund të bëjmë mostrat e precision cnc parts Brenda ditëve 7 pa pagesë

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

precision cnc parts

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.005mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2015

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC

Paketimi Detaje

Package of precision cnc parts

Paketimi i qeseve 1.Bubble + Kartoni

Paketa e Kualifikuar në dispozicion


kthim