86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë bronzi

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë bronzi

 • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
 • Pjesë të përpunuara me precizion të përpunuar me porosi Pjesë prej bronzi CNC për shitje
 • Pjesë të përpunuara me precizion të përpunuar me porosi Pjesë prej bronzi CNC për shitje
 • Pjesë të përpunuara me precizion të përpunuar me porosi Pjesë prej bronzi CNC për shitje
 • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
 • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
 • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC
 • Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC

Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC

 • Gradë:
 • trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
  Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim.

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJË QUICK

Emri i produktit Saft bronzi
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Pajisje nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001 mm / si kërkesa juaj.
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim.
Sizs Madhësia e formave të ndryshme sipas kërkesës së klientit.
funksion Fiksimi dhe lidhja.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës.
Ofrimit Brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
Kartoni peshë të tepërt: 20-30KGS
Madhësia Carton: 345 * 255 * 150mm
Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
shërbim

Shërbim reagimi i ngrohtë dhe i shpejtë i ofruar nga Ekipi Profesional i Shitjeve të Eksportit me shumë

përvojë vjetore në trajtimin e eksporteve në SH.B.A., Evropë, Japoni dhe vende dhe rajone të tjera.

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;

2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave

. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;

. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Produkte Trego

Pjesë të përpunuara me precizion të makinerive Pjesë prej bronzi CNC


Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

"1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh."
"2 range Gama e prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunim metali, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, plating sipërfaqësor, testimi dhe paketimi i QC."
"3 service Shërbimi pas shitjes - ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes."
kthim