86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Fillimi » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm për shitje
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm për shitje
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm për shitje
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm
  • Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm

Pjesë kthyese me prerje precize CNC të përpunuara me çelik të pandryshkshëm

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit CNC e prodhuar me porosi prej çeliku inox
Pjesët kthyese të mullirit me precizion
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim Vizatimi & Mostrat making Bërja e mykut ing Hedhja e vdesit
Deburring → Shpime dhe filetim → përpunim CNC

Lustrim treatment trajtim sipërfaqësor → Montim
Inspektimi i cilësisë → Paketimi → Transporti
Aftësia e trajtimit të nxehtësisë Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T bilanci 70% para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

Avantazhet tona    
"Në mjedisin e sotëm ne e dimë se sa e rëndësishme është t'i përgjigjemi nevojave të klientit tonë, nga vlerësimet deri te shpërndarja, Pavarësisht nëse keni nevojë për një komponent të përpunuar me precizion të personalizuar ose një mori pjesësh, ne do t'ju ofrojmë pjesët cilësore që prisni.

Regjistrim i suksesshëm
Ne kemi qenë në biznesin e shërbimeve CNC për mbi 13 vjet.
 
Filozofi e thjeshtë e biznesit
Ne e kemi ndërtuar biznesin tonë me një filozofi të thjeshtë: ofrojmë vlera të jashtëzakonshme.

Investime në Teknologji & Njerëz
Ne investojmë shumë në teknologjinë dhe forcën e saj të punës.
 
Shërbime të Specializuara
Në ekonominë e sotme globale me lëvizje të shpejtë, specializimi përkthehet në sukses.
    


Aplikacion

blerja Guides    
1. Jeni të interesuar për produktet tona, atëherë na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2. Ne bëjmë një vlerësim të vizatimit të projektit tuaj dhe ju dërgojmë çmimin.
3. Ne ju ofrojmë një model të modelit.
4. ju jeni të kënaqur me dizajnin tonë.
5. ne bëjmë mostër dhe e dërguam atë tek ju.
6. Ju na bëni një porosi dhe na paguani depozitë 30% ose 50%.
7. Ne fillojmë të bëjmë produktet.
8. Kur produktet të mbarojnë, ne e dorëzojmë atë në portin Shenzhen.
9. Ne ju japim një shërbim të mirë pas shitjes.

kthim