86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi CNC mulliri

Fillimi » Produkte » Shërbimi CNC mulliri

  • Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox
  • Pjesë të përpunimit me porosi të përpunimit të prerë me prerje CNC për shitje
  • Pjesë të përpunimit me porosi të përpunimit të prerë me prerje CNC për shitje
  • Pjesë të përpunimit me porosi të përpunimit të prerë me prerje CNC për shitje
  • Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox
  • Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox
  • Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox
  • Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox

Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox

  • Gradë:
  • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, makine e pergjithshme mulliri & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim Vizatimi & Mostrat making Bërja e mykut ing Hedhja e vdesit
Deburring → Shpime dhe filetim → përpunim CNC

Lustrim treatment trajtim sipërfaqësor → Montim
Inspektimi i cilësisë → Paketimi → Transporti
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilanc para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.

Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS,
FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Pjesë të përpunimit me precizion të bërë nga CNC prej çeliku inox

      

Infomacion paketimi

"1) Kur mund ta marr çmimin?
Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 12 pasi të kemi marrë tuaj inquiry.If ju janë shumë urgjente për të marrë çmimin, ju lutem na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim.

2) Çfarë informacioni duhet t'ju jap për hetim?
Pls dërgojnë vizatimet tuaja siç janë skedarët PDF, IGS, Step dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si materiali, toleranca, trajtimet sipërfaqësore, sasia dhe ku transportohen, etj.

3) Sa kohë mund të pres për të marrë mostër?
Pasi të konfirmohen vizatimet dhe çmimi, mostrat do të jenë gati për dorëzim në 3-7 ditë. Mostrat do t'ju dërgohen përmes Express dhe do të mbërrihen në 3-5 ditë pune.

4) Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?
normalisht koha e dorëzimit është rreth 15-20 ditë, është kryesore bazuar në sasinë e porosisë.

5) Çfarë materiali mund të bëni?
Ne mund të përpunojmë një larmi materialesh si alumini, bronzi çeliku, bakri, çelik, najloni, POM, ABS, etj. Ne e mirëpresim mundësinë e vlerësimit të nevojave tuaja, pavarësisht nëse sasitë janë të vogla apo të mëdha. Ju lutem mos ngurroni të na telefononi ose të na dërgoni me email për më shumë informacion - Ne ju mirëpresim.
"    

kthim