Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik
  • Custom Made Precision Cnc Çelik Machining Pjesë për shitje
  • Custom Made Precision Cnc Çelik Machining Pjesë për shitje
  • Custom Made Precision Cnc Çelik Machining Pjesë për shitje
  • Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik
  • Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik
  • Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik
  • Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik

Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik

  • Gradë:
  • nisej makine, makine fillesë, mulliri CNC & kthyer makine, mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik
pajisje machining nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
përpunim Vizatim & Mostrat → Mold marrje → Die hedh →
Deburring → shpuese dhe filetim maching → CNC →

Lustrim → trajtim sipërfaqësor → Kuvendit →
inspektimit të cilësisë → Paketimi → Shipping
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom,
Argjendi plating etc.It mund të jetë miqësore me mjedisin
Size & Shape Në dispozicion për të përshtatur.
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.

Si kërkesën tuaj
Port Shenzhen
Përdorim Aplikoni për pajisje elektrike, produkte elektronike,
pajisje mjekësore, burimet e energjisë të re, automobil,
motor, biçikletë, lodra electronice, ndriçimit dekorativ
transport Express International nga DHL, UPS,
FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Produkte Trego

Pjesë Custom Made Precision CNC Machining çelik


Paketimi Detaje

"1) Kur mund të merrni çmimin?
Ne zakonisht japin kuotën brenda orëve 12 pasi të kemi marrë tuaj inquiry.If ju janë shumë urgjente për të marrë çmimin, ju lutem na telefononi ose na tregoni në email tuaj në mënyrë që ne do të konsiderojmë prioritet tuaj hetim.

2) Çfarë informacioni duhet të jap ty për hetim?
Pls dërgoni vizatimet tuaja të tilla si PDF, IGS, Hapi fotografi dhe na tregoni kërkesat tuaja të veçanta të tilla si material, tolerancës, trajtimet sipërfaqësore, Qty dhe ku ata janë të dërguar, etj

3) Sa kohë mund të pres për të marrë mostër?
Pas vizatimet dhe çmimi janë konfirmuar, mostrat do të jetë gati për dërgimin në ditë 3-7. Mostrat do të dërgohet tek ju me anë të shprehin dhe do të arrihet në ditë pune 3-5.

4) Sa kohë e tërë procedura duke u përpunuar?
normal kohën e dorëzimit është rreth ditëve 15-20, ajo është kryesore bazuar në shumën e rendit.

5) Çfarë materiali mund të bëni?
Ne mund të makinë një shumëllojshmëri të materialeve të tilla si alumini, bronzi çeliku, bakri, çeliku inox, najloni, POM, ABS, etj Ne mirëpresim mundësinë e cituar nga nevojat tuaja, nëse sasitë janë të vogla apo të mëdha. Ju lutem mos ngurroni të telefononi ose na dërgoni me email për më shumë informacion -Ne ju mirëpresim.
"

kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!