Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • bërë me porosi CNC pjesë bronzi
  • Custom bërë pjesë CNC bronzi për shitje
  • Custom bërë pjesë CNC bronzi për shitje
  • Custom bërë pjesë CNC bronzi për shitje
  • bërë me porosi CNC pjesë bronzi
  • bërë me porosi CNC pjesë bronzi
  • bërë me porosi CNC pjesë bronzi
  • bërë me porosi CNC pjesë bronzi

bërë me porosi CNC pjesë bronzi

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

DETAJË QUICK

Emri i Produktit bërë me porosi CNC pjesë bronzi
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
pajisje Kreu makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj.
Fund trajtimi sipërfaqësor: Polishing; anodize; nikel, zink, kutie, kromit, argjendi plating
Përpunimi termik: Point forcim, shuarje forcim
Sizs madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
funksion Fiksimin dhe lidh
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para T / T 70% bilancit para se të dërgesës
aftersales Shërbimi Ne do të ndjekë çdo klient dhe të zgjidhë të gjitha problemet tuaja të kënaqur pas shitjes

INFORMACION PRODHIMI

gamë të prodhimit Auto pjesë, pjesë industriale metalike, Machine përshtatshëm dhe Hardware pjesë
Makineri të prodhimit

Citizen lathes përbërë / Taiwan Centerless bluarje / makina Toyoda

CNC machine bluarje / makina Miyano mulliri /

Brother CNC makina / prerjes tela dhe fije makina kodrina etj

pajisje machining Kreu makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.

Produkte trego

Bërë me porosi CNC pjesë bronzi PICTURE SHOW


Paketimi Detaje

DETAJË SHIPPING

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Custom bërë pjesë CNC bronzi, procesin e inspektimit

Departamenti QC ynë do të inspektojë produkte në prodhimin dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndë e parë para se të prodhimit.
2. A inspektimit të rastit gjatë prodhimit.
3. Bëni% inspektimit 100 para dërgesës.

kthim