Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar për shitje
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar për shitje
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar për shitje
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar
  • Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar

Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar

  • Gradë:
  • Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar
2 material çelik i pandryshkshëm
3 Ngjyrë argjendi, e zezë, e kuqe, të purpurt, blu
4 Masat 88mm gjatësi trashësi x 16mm
5 Mostër Në dispozicion

Ambalazh Polybag / flluskë paketim / ose si kërkon tuaj.
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.

Pesha neto 20.1g

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Produkte Trego

Custom Compact zgjuar Key mbajtës Key Organizer Key zgjuar 's foto, për referencë vetëm


kthim
G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!