86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë metalike

Fillimi » Produkte » Pjesë metalike

  • Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent
  • Shitet çelësi për mbajtësin e çelësave inteligjentë kompaktë personalë
  • Shitet çelësi për mbajtësin e çelësave inteligjentë kompaktë personalë
  • Shitet çelësi për mbajtësin e çelësave inteligjentë kompaktë personalë
  • Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent
  • Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent
  • Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent
  • Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent

Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent

  • Gradë:
  • Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit Mbajtëse çelësash inteligjentë kompakte të personalizuar çelës inteligjent
2 material çelik inox
3 Ngjyra argjendi, e zezë, e kuqe, vjollcë, blu
4 Masat Gjatësi 88 mm x trashësi 16 mm
5 Mostër Në dispozicion

Ambalazh Polybag / Paketim flluskë / ose sipas kërkesës tuaj.
7 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.

Pesha neto 20.1g

Detajet e transportit

. 1 FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door;
2. Klientët që specifikojnë përcjellësit e mallrave  
. 3 nga ajri apo nga Deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port i marrjes në dorëzim;
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

Trego Produktet

Fotoja e çelësit të mbajtësit të çelësave inteligjentë kompaktë personal, vetëm për referencë

         

kthim