86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Boshte precize

Home » Pjesë ndërrimi » Boshte precize

  • Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim
  • Custom CNC Stainless Steel Shaft Carbon Steel Arrow Adapter Shaft Coupling for sale
  • Custom CNC Stainless Steel Shaft Carbon Steel Arrow Adapter Shaft Coupling for sale
  • Custom CNC Stainless Steel Shaft Carbon Steel Arrow Adapter Shaft Coupling for sale
  • Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim
  • Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim
  • Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim
  • Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim

Custom CNC çelik inox Heshta çeliku karbonit Arrow përshtatës Heshta bashkim

  • Gradë:
  • Koha e dorëzimit: Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit

cnc stainless steel shaft adapter

material

Stainless Steel, Alumini, tunxh, bronz, çeliku karboni dhe etj.

Materiali për mbrojtjen e mjedisit.

Masat

Përshtatur sipas vizatimit tuaj.

Sherbimet

OEM, dizajn, përshtatur

Tolerancë

+/- 0.01mm deri +/- 0.05mm

Trajtim sipërfaqësor

passivation

* lustrim

* Anodizing

* Sand prish

* Electroplating (ngjyra, blu, bardhë, zink zi, Ni, Cr, kallaj, bakër, argjendi)

Veshje me oksid të zi

* Nxehtësia-asgjësimin

* Hot-dip galvanizing

* Vaj parandalues ​​ndryshku

Moq

1 copë

Mostrat

Ne mund të bëjmë mostra brenda 7days pa pagesë

Certifikatë

ISO9001: 2008

Kushtet e pagesës

Transferta e Bankës, Western Union, Paypal, Payoneer, Depozita 30% dhe ekuilibri përpara dërgimit.

Kohë për dorëzim

Brenda 15-20 ditëve të punës pas depozitimit ose pagesës së pranuar

Shipping Port

Shenzhen

Produkte Trego

Paketimi Detaje

Packing of cnc stainless steel shaft adapter

1.Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box.
2. 8 qese plastike në një kuti kartoni, atëherë kartona 16 në një paletë
3.Carton Pesha bruto: 30KGS
Madhësia 4 Carton :. 345 * 255 * 150mm
5.As kërkesën tuaj


kthim