86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Ballina » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra
  • Pjesë alumini e përfunduar me shumë ngjyra me pjesë të përpunimit me porosi CNC për shitje
  • Pjesë alumini e përfunduar me shumë ngjyra me pjesë të përpunimit me porosi CNC për shitje
  • Pjesë alumini e përfunduar me shumë ngjyra me pjesë të përpunimit me porosi CNC për shitje
  • Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra
  • Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra
  • Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra
  • Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra

Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra

  • Gradë:
  • Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

DETAJE INFORMACIONI I PRODUKTEVE
Emri i produktit Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra
Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese, 
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
përpunim Vizatimi & Mostrat making Bërja e mykut ing Hedhja e vdesit
Deburring → Shpime dhe filetim → përpunim CNC

Lustrim treatment trajtim sipërfaqësor → Montim
Inspektimi i cilësisë → Paketimi → Transporti
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, zink, kallaj, krom,
Mbushje argjendi etj. Gjithashtu mund të jetë miqësore me mjedisin
Madhësia dhe forma Në dispozicion për të personalizuar. 
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Kushtet e pagesës Paypal, Western Union, ose 30% para
T / T bilanci 70% para dërgesës
Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard.
Si kërkesë tuaj
Port  Shenzhen
Përdorim Aplikoni në pajisjet elektrike, produktet elektronike,
pajisje mjekësore, burime të reja të energjisë, automobila,
motor, biçikletë, lodra elektronike, ndriçim dekorativ
transport  Express ndërkombëtar nga DHL, UPS, FedEx etj, FOB HK ose Shenzhen

Trego Produktet

Pjesë përpunimi me porosi CNC Pjesë alumini të përfunduara me shumë ngjyra

      

 

 

Vizita Customer

 

 

Pse të zgjidhni na

 

 

 

Pjesët kthyese CNC për sektorët e tregut

  Gjatë 10 viteve të fundit, ne kishim vazhduar të merrnim makina torno me kthesë të re dhe me precizion të lartë për të përmirësuar aftësinë tonë të prodhimit. Shumica e klientëve tanë të cilët janë përgjegjës për sigurimin e pjesëve të këmbimit me precizion të lartë, me cilësi të lartë në industritë e tyre në rrjedhën e poshtme. Ata zgjedhin APPORO si prodhuesi i tyre më i mirë i makinerisë CNC dhe bashkëpunojnë vazhdimisht me ne për shumë vitet e fundit.

 

Aftësia jonë e kthimit CNC
Lidhur me aftësinë e prodhimit të pjesëve të përpunuara me torno CNC të cilat janë fjalë për fjalë me pamje lineare. Kur përpunoni CNC, shufra e lëndës së parë (zakonisht e bërë prej metali ose plastike) rrotullohet me RPM të lartë. Një mjet prerës përshkohet përgjatë boshtit të lëvizjes X, Y ose Z për të prodhuar dimensione të sakta. Boshti kthyes CNC është një nga pjesët rezervë më të shikuara, të përdorura në sektorë të ndryshëm të tregut, të tilla si printeri me shumë funksione, skaneri, boshti drejtues për transmetimin e çift rrotullues, etj. Çeliku i aliazhit me kasetë të ngurtësuar ose carburizing për rezistencë më të mirë të veshjes mund të plotësojë kërkesat e qëllimi i transmetimit të momentit të lartë.

Lëndë e parë për kthimin e CNC
Linjat tona të prodhimit janë gjithashtu përvojë me prodhimin e vidave CNC kthyese. Vidë e rregulluar e kokës me vrima me fund të sheshtë për matës elektronik të të ardhurave, rregullim i imët ose i trashë. Materiali varionte nga bronzi C3604, bakri C11000, çelik inox 303 304 316L, aliazh alumini 2011 6061 T6. Ne jemi gjithashtu me përvojë të mirë me përpunimin e vidave të përpunuara CNC të bëra prej aliazhi të titanit për të përmbushur rezistencën e lartë ndaj korrozionit, kërkesat e larta të raportit forcë-densitet.

Pjesë Titaniumi kthyese CNC
Ne jemi krenarë për aftësinë tonë të lartë të saktë dhe të besueshme të përpunimit në kthimin e pjesëve të titanit nga CNC. Parametrat e prerjes dhe lëngu i prerjes kanë rëndësi për të përfunduar procedurat e prodhimit me cilësi të lartë në pjesët e përpunimit të bëra nga aliazh titani. Klientët tanë janë nga industria e hapësirës ajrore, instrumenteve mjekësore, pajisjeve biomjekësore, bioteknologjisë dhe bioinxhinierisë apo edhe industrive të kimisë analitike. Ne mund të parashikojmë që kërkesa e tregut për pjesët kthyese të titanit është rritur në mënyrë të qëndrueshme. Kjo sepse vetëm aliazhi i titanit mund të plotësojë kërkesat e tyre, disa janë jashtëzakonisht kritike. Në ditët e sotme, pjesët e kthyera nga aliazhi i titanit përdoren gjerësisht në të gjithë botën në shumë prej mjediseve më të vështira, të tilla si ushtria, hapësira ajrore, industria e naftës, ose në pjesën e sipërme dhe nëndetëse, tunelizimi, minierat, ndërtimi dhe industritë bujqësore, ku ato janë subjekt i abuzimit fizik dhe ekspozimi ndaj pluhurit, ujit të kripur etj.

Më në fund, në APPORO, ne përdorim makina të fuqishme torno 4-boshtore për prodhimin e pjesëve të përpunuara me CNC. Jeni të mirëpritur të vizitoni faqen tonë zyrtare për më shumë kuptim në lidhje me aftësinë tonë të prodhimit CNC dhe të na dërgoni kërkesë për rishikim falas të projektit.


Infomacion paketimi

♣ P1: Ku mund të marr informacione mbi produktet dhe çmimet?
A1: Na dërgoni e-mail, ne do t'ju kontaktojmë kur të marrim postën tuaj.
♣ P2: Për sa kohë mund ta marr mostrën?
A2: Varet nga artikujt tuaj specifik, brenda 10-20 ditëve kërkohet përgjithësisht.
♣ Q3: Si të shijoni shërbimet OEM?
A3: Zakonisht, bazuar në vizatimet tuaja të dizajnit ose në mostrat origjinale, ne ju japim disa propozime teknike dhe një vlerësim për ju, pas marrëveshjes tuaj, ne prodhojmë për ju.
♣ P4: Cilat janë informacionet që ju duhen për vlerësim?
A4: Ju lutemi siguroni vizatimin e produktit në PDF "    
    
INSPEKTIMI    
Departamenti ynë QC do të inspektojë produktet në prodhim dhe pas prodhimit.
Ne ju premtojmë si më poshtë:
1. Kontrolloni lëndën e parë para prodhimit.
2. Bëni inspektim të rastësishëm gjatë prodhimit.
3. Bëni inspektim 100% para dërgesës.
 
Aftësia jonë:    
1 、 Çdo postë ose mesazh do të përgjigjet brenda 4 orësh
Skedarët 2、3D dhe Skedarët CAD janë në dispozicion.
3, Ne do të ndjekim çdo klient dhe do të zgjidhim të gjitha problemet tuaja të kënaqura pas shitjes
4 、 MOQ Mos ngurroni të na kontaktoni për hetime të mëtejshme.
5 distribution Shpërndarja e klientit: SH.B.A., Australia, Kanada, Frëngjisht, Gjermani, Japoni dhe në të gjithë botën.
6 standards OEM standarde të ndryshme të zgjedhjes suaj "    

kthim