86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Shërbimi i përpunimit CNC

Ballina » Produkte » Shërbimi i përpunimit CNC

  • Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini
  • Shitet Pjesë alumini me përpunim të posaçëm CNC 7075
  • Shitet Pjesë alumini me përpunim të posaçëm CNC 7075
  • Shitet Pjesë alumini me përpunim të posaçëm CNC 7075
  • Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini
  • Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini
  • Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini
  • Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini

Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini

  • Gradë:
  • Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisjeve shtëpiake, produkteve elektronike, pajisjeve elektrike, shkrimi, kompjuterave, çelsave të energjisë, çelsave miniaturë, arkitekturës, pajisjeve të mallrave dhe pajisjeve A / V, pajisje dhe kallëpe plastike, pajisje sportive dhe dhurata, dhe më shumë

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Emri i produktit përpunimi me porosi i cnc 7075 pjesë alumini
material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
Fund Lustrim; Anodizoj; Nikel, Zink, Kallaj, krom, Argjend etj.
Madhësia dhe forma DIN, ose duke marrë parasysh vizatimin tuaj
Trajtimit të ngrohjes Forcim i pikës, forcim i shuarjes
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 70% bilanc para dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
Paketim  PE- çanta / mbështjellës shkumë / kuti kartoni. rregulloje kuti kartoni ose rastet prej druri varet nga e personalizuar
Përdorim Të gjitha llojet e makinave, makinerive, pajisjeve shtëpiake, produkteve elektronike,
pajisje elektrike, artikuj shkrimi, kompjuterë, çelësa elektrik, miniaturë  
çelsin, arkitekturën, mallin dhe pajisjet A / V,
kallëpe hardware dhe plastikë, pajisje dhe dhurata sportive, dhe më shumë
Makineritë e prodhimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
Pajisjet e inspektimit Zeiss CMM / Mjetet matëse Mitutoyo / Sistemi i matjes së videos /
Matësi i Lartësisë Tesa /
Matësa ajri të nivelit 0.5um dhe pajisje të tjera të sofistikuara të inspektimit etj.

Trego Produktet

Përpunimi me porosi CNC 7075 pjesë alumini

      

Infomacion paketimi

FAQ        
"1. Pyetje: A mund të më dërgoni katalogun tuaj dhe listën e çmimeve?
   A: hardware më shumë se mijëra produkte, është vërtet shumë e vështirë për t'i dërguar të gjitha
      katalogu dhe lista e çmimeve për ju. Ju lutemi na informoni për stilin që ju intereson,
      ne mund të ofrojmë çmimin për tuajin
2 、 Pyetje: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
   A: Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë.
      Nëse thjesht ju duhet një mostër që kemi në stokun tonë, ne do t'ju ofrojmë shembullin për të
      falas, për sa kohë që e përballoni transportin e shpejtë.

3 、 Pyetje: Për sa kohë mund të pres të marr mostrën e personalizuar?
   A: Pasi të keni paguar tarifën e mostrës dhe të na dërgoni skedarë të konfirmuar, dhe forma është
      ekzistuese në fabrikën tonë, mostrat do të jenë gati për 10-15 ditë pune;

4 、 Pyetje: Po në lidhje me kohën e duhur për prodhimin në masë?
   A: Sinqerisht, kjo kryesisht varet nga sasia e porosisë dhe sezoni kur vendosni
      urdhër. Si zakonisht, 20-35 ditët e punës do të jenë në rregull. Nëse jeni shumë urgjent, ne do ta bëjmë
      provoni më të mirën për ta bërë atë.

5 、 P: Cila është koha e dorëzimit?
   A: Për produktet në magazinë, ne mund ta dërgojmë atë brenda 7 ditëve pasi të kemi marrë tuajin
      pagesa Për porosi me porosi, rreth 20-35 ditë pasi konfirmoi çdo detaj. "        

kthim