86 13546906866 [Email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Pjesë Stainless Steel

Home » Pjesë ndërrimi » Machining CNC » Pjesë Stainless Steel

  • Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi
  • Custom CNC Machine Stainless Steel Parts for sale
  • Custom CNC Machine Stainless Steel Parts for sale
  • Custom CNC Machine Stainless Steel Parts for sale
  • Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi
  • Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi
  • Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi
  • Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi

Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi

  • Gradë:
  • Finish: Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj

touxLisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Emri i Produktit Pjesë Constom CNC Machine Stainless çeliku
material Alumini, bakri, tunxh, çelik inox, çeliku, hekur, aliazh, zink etj
Tolerancë ± 0.001mm / si kërkesën tuaj.
Fund Lustrim, anodize, nikel, zink, kallaj, krom, Silver plating etj
Size & Shape DIN, ose accroding për vizatim tuaj.
Trajtimi Heart forcim Point, shuarje forcim.
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,
70% bilancit para se të dërgesës
Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.Produkte Trego

Pjesë prej çeliku inox me makinë CNC me porosi


Paketimi Detaje

Paketim çanta PE- / Foam mbështjellës / Carton kuti. Customize kuti kartoni apo druri raste varet nga përshtatur.

Përdorim

Të gjitha llojet e makinave, Makinerisë, aplikim në shtëpi, produkte elektronike, pajisje elektrike,

Shkrimi, Kompjuter, çelsin e fuqisë, miniaturë çelsat, Arkitektura, Malli

dhe A / V Pajisje, Pajisje fizike kompjuterash dhe plastike, pajisje sportive dhe dhurata, etj.

Machine prodhimit

Kreu makine, makine filetim, mulliri CNC & Turning makine,
mulliri i përgjithshëm & Turning makine, makine bluarje.

Inspektimi Pajisje

Zeiss CMM / MITUTOYO mjeteve matëse / sistemi i matjes Video / Tesa Lartësia matës /

0.5um vlerëson nivelin e ajrit dhe pajisje të tjera të sofistikuara inspektimit etj

kthim