Albanian
gjermanisht
francez
Spanjisht
italian
ukrainas
arab
japonez
rusisht
danez
hindi
portugalisht
logo
Orari i hapjes
Mon - Sat 8.00 - 18.00
na telefononi
86-769 83315100-
na dërgoni me email
[Email mbrojtur]
flamur
  • Cross Recessed pan vida kokë
  • Vida me prerje kryqi pan për shitje
  • Vida me prerje kryqi pan për shitje
  • Cross Recessed pan vida kokë
  • Cross Recessed pan vida kokë
  • Cross Recessed pan vida kokë

Cross Recessed pan vida kokë

  • Gradë:
  • 1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh.

toux Lisa.Lee

86-769 83315100-

Kliko Për të Dërgojani Shitës

Specifikim, Kimike & Performance Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i Produktit vida të kryqëzuara të panave të kryqëzuara
2 material

Stainless steel: seri SS200, seri SS300, seri SS400 etj
Steel: #45, #20, Q235 etj
Aluminum: AL6061, AL6063, AL7075, AL5052 etj
Bronzi: C36000 (C26800), C37700 (HPb59), C38500 (HPb58), C27200 (CuZn) etj
Titanium: TI-6AL-4V etj
Plastike: Teflon, Delrin, Acetal, polietileni, PVC etj

34 Makineri të prodhimit nisej makine, filetim makine, mulliri CNC & kthese makine,
mulliri i përgjithshëm dhe i kthyer makine, makine bluarje.
5 Tolerancë ± 0.001mm apo si kërkesën tuaj
6 trajtim të veçantë

Trajtimi sipërfaqësor: Lustrim; anodize; Nikel, zink, kallaj, krom, plating argjendi etj. Trajtimi i nxehtësisë: Ngurtësimi i pikës, forcimi i shuarjes

7 specifikimet madhësi të ndryshme forma sipas kërkesave të klientit
8 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30 depozitë% paraprakisht,

70% bilancit para se të dërgesës

9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për hetim të mëtejshëm.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditë pune pas marrjes së 30 depozitave%.
11 Ambalazh Inner-qese plastike; Outer -Standard kartoni Box si kërkesën tuaj.

Produkte Trego

PRODUKTET E SHTYPIT

Paketimi Detaje

SHËRBIMI YNE

1 、 Përgjigje: menaxheri ynë i tregtisë është 24 orë në internet, hetimi juaj do të përgjigjet brenda 6 orësh sepse ndoshta ka ndonjë ndryshim kohor midis nesh.
2 range Gama e prodhimit: Shërbimi AD / CAM, injeksion plastik ekspert, përpunim metali, përfundimi, trajtimi i nxehtësisë, pllaka sipërfaqësore, testimi dhe paketimi i QC.
3 service Shërbimi pas shitjes : ne do të ndjekim mallrat për çdo klient dhe do të ndihmojmë në zgjidhjen e problemit pas shitjes.

DETAJË SHIPPING

1. FedEx / DHL / UPS / TNT për mostra, Door-to-Door.
2. Konsumatorët që specifikojnë forwarders mallrave.
. 3 nga ajri ose nga deti për mallrat grumbull, për FCL; Airport / Port marrjes.
. 4 Koha për dorëzim: ditë 3-7 për mostrat dhe ditët 5-25 për mallrat grumbull.

kthim