86 13546906866 [email mbrojtur]
EN
Të gjitha kategoritë

Vida me porosi

Fillimi » Produkte » Vida me porosi

 • Vida kryqëzore të kryqëzuara
 • Shiten vida kryqëzore të futura
 • Shiten vida kryqëzore të futura
 • Shiten vida kryqëzore të futura
 • Vida kryqëzore të kryqëzuara
 • Vida kryqëzore të kryqëzuara
 • Vida kryqëzore të kryqëzuara
 • Vida kryqëzore të kryqëzuara

Vida kryqëzore të kryqëzuara

 • Gradë:
 • makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
  makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje.

toux Lisa.Lee

86-769-83315100

Klikoni për të dërguarin me email

  

Specifikimi, Performanca Kimike dhe Mekanike

Numër Artikull Specifikim
1 Emri i produktit vida kryqëzore të kryqëzuara
2 material Alumini, bakri, bronzi, çelik inox, çelik, hekur, aliazh, zink etj.
3 Pajisjet e përpunimit makine drejtuese, makine filetimi, makine CNC mulliri & kthyese,
makinë e përgjithshme bluarje & kthyese, makine bluarje. 
4 Tolerancë 0.001 mm or ose si kërkesa juaj                                                     
5 Artwork     Machining CNC, CNC Turning, CNC mulliri
6 llojet e kokave te vidave Flat, Lidhës, Oval, Pan, Round, Button, Gjashtëkëndësh, Truss, etj
7 Trajtim special Lustrim, anodizuar, zink, nikel, krom
8 Kushtet e pagesës

T / T, L / C, Paypal, Western Union, ose T / T 30% depozitë paraprakisht, 

Bilanci 70% para dërgesës

9 Moq Mos ngurroni të na kontaktoni për pyetje të mëtejshme.
10 Ofrimit brenda 7-10 ditëve të punës pas marrjes së depozitës 30%.
11 Ambalazh Qese e brendshme-plastike; Kutia e kartonit të jashtëm - standard. Si kërkesë tuaj

Trego Produktet

      

Infomacion paketimi

blerja Guides

1. Jeni të interesuar për produktet tona, atëherë na dërgoni vizatim ose mostra për vlerësimin tonë.
2. Ne bëjmë një vlerësim të vizatimit të projektit tuaj dhe ju dërgojmë çmimin.
3. Ne ju ofrojmë një model të modelit.
4. ju jeni të kënaqur me dizajnin tonë.
5. ne bëjmë mostër dhe e dërguam atë tek ju.
6. Ju na bëni një porosi dhe na paguani depozitë 30% ose 50%.
7. Ne fillojmë të bëjmë produktet.
8. Kur produktet të mbarojnë, ne e dorëzojmë atë në portin Shenzhen.
9. Ne ju japim një shërbim të mirë pas shitjes.

kthim